اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

حجم مصرفی در الستیکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

حجم مصرفی در الستیکس

سلام
    سرور ویپمون (8 خط شهری)ماهیانه حدود 12 گیگ حجم از اینترنتی که روش هست مصرف می کنه احساس می کنم این مورد غیر طبیعی هست خوشحال می شم نظر دوستان رو بدونم

سلام
    بله غیرطبیعی هستش . نباید اینقدر باشه . سرورتون رو هک نکردن ؟ احتمالش هست ترافیک رو انداخته باشن رو سرور شما
    اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

نوشته شده توسط paatimar مشاهده پست
      سلام
      بله غیرطبیعی هستش . نباید اینقدر باشه . سرورتون رو هک نکردن ؟ احتمالش هست ترافیک رو انداخته باشن رو سرور شما
      من به isp زنگ زدم ولی جواب درست و حسابی ندادند تو گزارش مصرفها فقط مجموع مصرف رو می زنه جزئیاتش مشخص نیست
      منم همین حدس رو می زنم احتمال می دم ترافیک رو سرور ما انداخته باشن
      چطور می تونم این موضوع رو کنترل کنم
      اینجا ما یک مودم داریم و یک سرور ویپ هیچ سیستم یا دیوایس دیگه نیست که مصرفی داشته باشه
      ممنون می شم بیشتر راهنمایی کنید

کامنت

اول از همه با یه نرم افزار مانیتورینگ چک کنید ببینید ترافیکی که میاد سمتتون از چه ip میادش و به چه ip میره . حتما هم سر راه سرور ویپ تون یه فایروال بزارین که میتونید از isa یا دیواس های سخت افزاری و یا میکروتیک استفاده کنید که بعد توش میتونید جلوی این حجم از ترافیک رو بگیری و کلا فقط توی فایروال باید ip های که به سرورتون لاگین کنند رو باید باز بزاری و بقیه ip ها رو ببندی .
        اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

نوشته شده توسط paatimar مشاهده پست
          اول از همه با یه نرم افزار مانیتورینگ چک کنید ببینید ترافیکی که میاد سمتتون از چه ip میادش و به چه ip میره . حتما هم سر راه سرور ویپ تون یه فایروال بزارین که میتونید از isa یا دیواس های سخت افزاری و یا میکروتیک استفاده کنید که بعد توش میتونید جلوی این حجم از ترافیک رو بگیری و کلا فقط توی فایروال باید ip های که به سرورتون لاگین کنند رو باید باز بزاری و بقیه ip ها رو ببندی .
          ممنون از پاسختون
          من لاگ های Security سرور رو بررسی کردم به جزء آی پی خودمون کسی وارد نشده فایروال هم تا حدودی تنظیم هست البته دارم یه میکروتیک تو مسیر می زارم که قدرت مانورمون بیشتر بشه

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X