اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

ارتباط دو سانترال پاناسونیک از طریق اینترنت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

ارتباط دو سانترال پاناسونیک از طریق اینترنت

سلام به همه دوستای گلم تو انجمن
    من دو تا سانترال پاناسونیک دارم یکی توی شرکت a و دیگری توی شرکت b که میخوام داخلی های این دوتا مرکز تماس با هم ارتباط داشته باشند . برای این کار به جز کارت ویپ که روی سانترال باید نصب کنم آیا راه حل دیگه ای هم وجود داره و چه تجهیزات دیگری برای راه اندازی این پروژه مورد نیاز هستش ؟

سلام.
    وقتی صحبت از اینترنت میشه، یعنی بستر ارتباطی آی پیه(IP). پس برای ارتباط با این بستر باید از تجهیزات IP استفاده بشه که کارت VoIP روی سانترال ها هم همین کارو میکنه. البته در صورت بالابودن هزینه این کارتها برای دو طرف، میتونی به جاش از IP Voice Gateway ها استفاده کنید

کامنت

ممنون برادر . سرعت اینترنت ایران خیلی پایینه من با یکسری از دوستان مشورت کردم توی انتقال صدا خیلی اذیت میکنه . برای رفع این مشکل چه راه کارهایی وجود داره ؟

کامنت

خب البته سرعت اینترنت که یه چیز نسبیه نمیشه گفت سرعت پایینه یا بالا. بستگی به سرویسی داره که میگیرید.
        شما برای برقراری تماس از بستر اینترنت نیاز به محاسبه تعداد تماس همزمان دارید که بعدش اون رو ضرب در پهنای باند کدک مورد استفاده تون بکنید تا پهنای باند موردنیاز برای برقراری اون تعداد تماس همزمان حاصل بشه

کامنت

سلام
          کارت آی پی خیلی گرون در میاد
          کافیه از دو تا ای تی ای استفاده کنید که یکی در کام سانترال اول و یکی در کام سانترال دوم نصب بشه
          بعد این دو تا مبدل رو به یک سرور ریجستر کنید
          حالا با آزاد شدن این خط و گرفتن خط داخلی که به سانترال دیگه وصل شده مثل تماس ورودی به اون سانترال عمل میشه

کامنت

برای رفع مشکل سرعت اینترنت میتونید دفاترتون رو با هم اینترانت کنید کیفیت انتقال صدا هم خیلی خوبه روی اینترانت .

کامنت

نوشته شده توسط سید مجتبی نجفی مقدم مشاهده پست
              سلام
              کارت آی پی خیلی گرون در میاد
              کافیه از دو تا ای تی ای استفاده کنید که یکی در کام سانترال اول و یکی در کام سانترال دوم نصب بشه
              بعد این دو تا مبدل رو به یک سرور ریجستر کنید
              حالا با آزاد شدن این خط و گرفتن خط داخلی که به سانترال دیگه وصل شده مثل تماس ورودی به اون سانترال عمل میشه
              البته یک راه بهتر هم هست و اونم ارتباط توسط دو تا اف ایکس او که بهتره
              آموزشش هم تو این لینک هست
              آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 01-13-2020, 03:48 AM.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
              در حال انجام ...
              X