اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشاوره در مورد نصب الستیکس بر روی vsphere

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشاوره در مورد نصب الستیکس بر روی vsphere

سلام من اگر الستیکس یا استریسک رو در محیط مجازی مثل vsphere نصب کنم چطور میتونم خطوط شهری یا خطوط ایوان رو به سرور وصل کنم به طوری که توسط مرکز تماس دیتکت بشه ؟

با استفاده از گیتوی شما میتونید ارتباط با سرور مجازیتون برقرار کنید. اگه خط معمولی دارید FXO Gateway و اگه E1 دارین E1 Gateway

کامنت

ممنون از راهنماییتون . من کارت استریسک هم دارم یک هشت پورت digium آیا امکان اینکه از این کارته بتونم به جای گیت وی استفاده کنم برای دیتکت خطوط هستش ؟

کامنت

بله. البته به سرورتون بستگی داره که تکنولوژی intel vdi یا amd io را ساپورت میکنه یا نه. بعد تو قسمت تنظیمات هاست تب configuration میتونید این این کارت را به vm معرفی کنید

کامنت

البته منظور دوستمون Direct Path I/O بود که اگه سیستم یا سرورتون VT Support باشه این امکان براتون وجود داره

کامنت

با سلام
            در صورت امکان بیشتر راهنمایی بفرمائید.
            سخت افزار روی vsphere بوسیله CIM یا common information model شناخته میشه. توی داکیومنت سایت VMWare رو که نگاه کنید، مشکل CIM برای شناسایی کارت ایوان هنوز برطرف نشده.

کامنت

اگر از گیتوی ایوان استفاده نکنیم و کارت ایوان(pri) روی خود سرور باشه، کارت شناسایی میشه؟

کامنت

مشکلی نداره. در مورد direct path i/o سرچ کن به نتیجه میرسی

کامنت

من در مورد کارت های توسعه روی ESXi صحبت کردم. حالا اینکه پشتیبانی بشه یه نوع کارت خاص یا نه اون به موردش بستگی داره. که اکثرا پشتیبانی میشه

کامنت

برای کارتهای سنگوما از نمایندگیش سئوال کردم و گفت پشتیبانی نمیشه و فقط باید از گیتوی استفاده بشه.

کامنت

درود بر همگی دوستان

من در نصب Elastix بر روی Esxi به مشکل خوردم
                      نسخه Elastix من :
                      Elastix-2.4.0-Stable-i386-bin-04Feb2013.iso

البته این رو هم عرض کنم که من با نصب نسخه Vaak مشکلی نداشتم
                      حالا خواستم از شما عزیزان و بزرگواران بپرسم که چه باید کرد ؟؟؟
                      آیا فایل ISO رو باید Mount کنم و کدی رو تغییر بدم
                      آقای "حامد کوه فلاح" این کار را چطور انجام داده اند ک محصول یا نسخه Vaak ایشون براحتی هم روی Hyper-V (چه Windows Server و چه Hyper-V Server) و هم روی ESXi نصب میشود

پیشاپیش سپاس از Help و یاریتون ..

کامنت

سلام دوست عزیز الستیکس رو من روی محیط های ویرچوال خیلی نصب کردم تا حالا همچین مشکلی نداشتم فکر نکنم به نوع نسخه واک یا خود الستیکس ربطی داشته باشه. توی چه مرحله ای مشکل دارین ؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درود بر دوست گرام
                          عزیز مشکل کارم در قسمت انتخاب هارد دیسک است
                          توی Hyper-V و Esxi ، وقتی از نسخه ای که عرض کردم (Elastix-2.4.0-Stable-i386-bin-04Feb2013.iso) استفاده میکنم هیچ هارد دیسکی رو نمیشناسه (هارد دیسک مجازی) و دیگه امکان ادامه نصب نیست ..
                          ولی نسخهء VAAK همچین مشکلی ندارم .. :218:

ممنونم

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                          در حال انجام ...
                          X