اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

هنگ کردن الستیکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

هنگ کردن الستیکس

سلام
    من قبلا ترانک ساختم و پاک کردم و همچنین یک ivr. الان هرچی ترانک و ivr جدید میسازم از قبلیا استفاده میکنه الستیکس. راهنمایی کنید :(

سرور الستیکس یا استریسکی که دارین رو یک بار ریستارتش کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه ؟

کامنت

نوشته شده توسط linuxtrack مشاهده پست
      سرور الستیکس یا استریسکی که دارین رو یک بار ریستارتش کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه ؟
      ریستارت کردم ولی نشد :(

کامنت

این الستیکس یه بدی که داره اینه که خیلی دستکاریش کنی قاطی میکنه . بک آپ ازش نداری که بک آپ رو ریستور کنید ؟

کامنت

نوشته شده توسط linuxtrack مشاهده پست
          این الستیکس یه بدی که داره اینه که خیلی دستکاریش کنی قاطی میکنه . بک آپ ازش نداری که بک آپ رو ریستور کنید ؟
          نه متأسفانه :(

کامنت

حالا چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

کامنت

سلام دوستان من هم یک کیس دارم که روش الستیکس نصب هست و روی کیس مبدل سیم کارت هست که داخلش یک عدد سیم کارت ایرانسل هست نمیدونم مشکلش چیه که هر 2 روز نمیتونم باهاش کار کنم و باید حتما ریست کنم تا درست شه و هر 2 ماه هم باید دوباره الستیکس نصب کنم و دوباره کانفیگ رو انجام بدم لطفا راهنمایی کنید؟

کامنت

نوشته شده توسط voip-gor مشاهده پست
                سلام دوستان من هم یک کیس دارم که روش الستیکس نصب هست و روی کیس مبدل سیم کارت هست که داخلش یک عدد سیم کارت ایرانسل هست نمیدونم مشکلش چیه که هر 2 روز نمیتونم باهاش کار کنم و باید حتما ریست کنم تا درست شه و هر 2 ماه هم باید دوباره الستیکس نصب کنم و دوباره کانفیگ رو انجام بدم لطفا راهنمایی کنید؟
                دقیقا چه مشکلی دارید؟
                از قسمت dashboard الستیکس وضعیت منابع سیستم رو چک کنید

کامنت

نوشته شده توسط eli777 مشاهده پست
                  سلام
                  من قبلا ترانک ساختم و پاک کردم و همچنین یک ivr. الان هرچی ترانک و ivr جدید میسازم از قبلیا استفاده میکنه الستیکس. راهنمایی کنید :(
                  ترانک و ivr که درست کردین به چه صورت بوده ؟ توی استریسک خودتون به صورت دستی روت نزدین یا آی وی آری تعریف کرده باشید ؟

نوشته شده توسط voip-gor مشاهده پست
                  مدل مبدلی که استفاده میکنید چی هست ؟

کامنت

سلام
                    این مشکل که تماس ورودی به مشکل حورده رو باید توی فایل ها و کانتکس ها جستجو کنید
                    در ضمن دلیلی نداره که شما 1 ماه به ماه سرور نصب کنید
                    احتمالا اشکال سحت افزاری دارید

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                    در حال انجام ...
                    X