اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

دیدین Log های لاگین شده به محیط وب و SSH

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

دیدین Log های لاگین شده به محیط وب و SSH

سلام توی کدوم قسمت می تونم ببنیم چه کسایی با چه Ip به محیط وب یا ssh من لاگین ردن یا می خواستین لاگین کنن و نتونستن ممنون می شم
    rmalekghasemi.ir
    MTCNA MTCRE CCNA CCNP
    CISCO-Mikrotik-VOIP-HP servers
    09131407063 تماس فقط امور تجاری -انجام امور تخصصی شرکت ISP-ISDP و ارگان های دولتی -مشاوره

سلام شما میتونید از این مسیر اطلاعات مربوط به اینکه چه کسی با چه آی پی به سرور لاگین کرده رو ببینید : var/log/ وقتی وارد مسیر log شدین ۵ تا فولدر secure داره به این ترتیب : secure secure.1 secure.2 secure.3 secure.4 که شما میتونید با کامند vim محتویاتش رو ببینید.
    کد PHP:
    vim /var/log/secure.4 

کامنت

همونطوری که محمد گفت داخل secure هست . حالا واسه اینکه راحت پیدا کنی
      داخل ssh بزن cat /var/log/secure | grep Failed

کامنت

روی فایروالم یه ip دارم میبینم که روی سرور ویپم هست. ای پی رو توی فایروال میبینم ولی تو سرور هرچی دنبالش میگردم نمیتونم پیداش کنم که ببینم چکار داره میکنه . ip هکره رو هم چک کردم از سمت چین هستش فکر کنم سرورم رو زده.
        :95::69::69:

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X