اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

راهنمايي در زمينه كلاسهاي استريسك و الستيكس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

راهنمايي در زمينه كلاسهاي استريسك و الستيكس

سلام
    من يه سناريو ميخواهم طراحي كنم كه مثلا اگه مشتري پرونده داشت شماره يك و درغيراينصورت كليد 2 را بزند و اگر پرونده داشت براساس كد رهگيري كه مشتري بايد وارد كند اطلاعات مشتري از ديتابيس sql براي مشتري خوانده شود. هر موقع تماس به يكي از منشي ها وصل شد اطلاعات مشتري به صورت popup براي منشي نشان داده شود. من ميخوام بدونم اين چيزي را مي تونم با دوره الستيكس ايجاد كنم يا بايد دوره برنامه نويسي استريسك و برم؟

سلام . این سناریویی که شما میخواید انجام بدین باید به دیلپلن نویسی و agi نویسی مسلط باشین . شک نکنید که این سناریو رو باید تحت استریسک انجام بدین چون الستیکس هیچ گزینه ای برای اتصال به دیتابیس نداره . البته یه چیزی هم بگم که شما میتونید الستیکس هم نصب کنید ولی کدهایی که میخواید بزنین رو تو استریسک بزنین . به هر حال هر اگر الستیکس هم نصب کنی برنامه تون رو باید تو استریسک بنویسن.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

نوشته شده توسط amir مشاهده پست
      سلام . این سناریویی که شما میخواید انجام بدین باید به دیلپلن نویسی و agi نویسی مسلط باشین . شک نکنید که این سناریو رو باید تحت استریسک انجام بدین چون الستیکس هیچ گزینه ای برای اتصال به دیتابیس نداره . البته یه چیزی هم بگم که شما میتونید الستیکس هم نصب کنید ولی کدهایی که میخواید بزنین رو تو استریسک بزنین . به هر حال هر اگر الستیکس هم نصب کنی برنامه تون رو باید تو استریسک بنویسن.
      به نظرتون دوره 30 ساعته سايت voip-iran خوبه برم؟ چون هم الستيكس و گفته و هم دوره مقدماتي استريستك

کامنت

نوشته شده توسط eli777 مشاهده پست
        به نظرتون دوره 30 ساعته سايت voip-iran خوبه برم؟ چون هم الستيكس و گفته و هم دوره مقدماتي استريستك
        اختیار با خودتون هست . این دوره سی ساعته همون دوره الستیکس + استریسک مقدماتی هستش که فشردش کردن شده سی ساعت . اگر دوره الستیکس و استریسک مقدماتی رو جدا جدا بگذرونید حدود 40 ساعت شما آموزش میبینید . نمیخوام نامیدتون کنم این سناریویی که شما دارین هم بعد از گذاراندن این دوره ها به این راحتی نمیشه انجامش داد هر کسی هم که میگه با گذروندن این دوره الستیکس و استریسک مقدماتی شما میتونید این سناریو رو پیاده سازی کنید شک نکنید که دروغی در کار هستش . یه چیزی هم بگم که من نمیگم این آموزشگاه ها چیزی یاد نمیدن شما توی اون دوره ها با الستیکس اشنا میشید با استریسک آشنا میشید که اسمش روش هم هست استریسک مقدماتی که توش مباحث مقدماتی و بیشتر آشنایی با دستورات رو آموزش میدن و برای مسلط شدن روی این قضیه شما باید تا استریسک پیشرفته رو هم بگذرونید . البته همه چی هم بستگی به استعداد خودتون هم داره من کسایی رو دیدم که تمام این دوره ها رو گذروندن ولی هنوز که هنوز نمیتونن یه سرور رو کانفیگ کنن یا چهار خط کد بزنن و برعکس کسی رو دیدم که فقط یه دوره استریسک مقدماتی رو گذرونده ولی در حد حرفه ای کد میزنه تو استریسک .
        امیدوارم تونسته باشم راهنماییتون کنم

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

نوشته شده توسط amir مشاهده پست
          اختیار با خودتون هست . این دوره سی ساعته همون دوره الستیکس + استریسک مقدماتی هستش که فشردش کردن شده سی ساعت . اگر دوره الستیکس و استریسک مقدماتی رو جدا جدا بگذرونید حدود 40 ساعت شما آموزش میبینید . نمیخوام نامیدتون کنم این سناریویی که شما دارین هم بعد از گذاراندن این دوره ها به این راحتی نمیشه انجامش داد هر کسی هم که میگه با گذروندن این دوره الستیکس و استریسک مقدماتی شما میتونید این سناریو رو پیاده سازی کنید شک نکنید که دروغی در کار هستش . یه چیزی هم بگم که من نمیگم این آموزشگاه ها چیزی یاد نمیدن شما توی اون دوره ها با الستیکس اشنا میشید با استریسک آشنا میشید که اسمش روش هم هست استریسک مقدماتی که توش مباحث مقدماتی و بیشتر آشنایی با دستورات رو آموزش میدن و برای مسلط شدن روی این قضیه شما باید تا استریسک پیشرفته رو هم بگذرونید . البته همه چی هم بستگی به استعداد خودتون هم داره من کسایی رو دیدم که تمام این دوره ها رو گذروندن ولی هنوز که هنوز نمیتونن یه سرور رو کانفیگ کنن یا چهار خط کد بزنن و برعکس کسی رو دیدم که فقط یه دوره استریسک مقدماتی رو گذرونده ولی در حد حرفه ای کد میزنه تو استریسک .
          امیدوارم تونسته باشم راهنماییتون کنم
          بله ممنون خيلي خوب بود. مرسي

کامنت

با نظر آقا امیر موافقم

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
            در حال انجام ...
            X