اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

a2billing rate

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

a2billing rate

با سلام
    میخواستم ماژول a2billing را راه اندازی کنم اما بعد از اینکه sip user ساختم و با سافت فون رجیستر کردم هنگامی که میخوام تماس بگیرم با پیغام the number you have dilled is currently unavilable مواجه میشم. بعد از سرچ تو گوگل . مشکل مربوط به rate میشه. هر جوری هم بود تست کردم ولی بازم این پیغام را میده.
    لطفا در صورت امکان راهنمایی کنید.
    با تشکر

A2billing
    ابتدا به این آدرس رفته :
    extras =>calling card=>admin
    و سپس به قسمت Rates رفته ویک Ratecard تعریف میکنیم و سپس یک Call plan تعریف میکنیم .
    حال به سربرگ customer رفته مشتری را تعریف میکنیم 3 قسمت اول به صورت اتوماتیک داده میشود
    در قسمت balance مقدار شارژ را در آن مشخص میکنیم
    در قسمت CURRENCY هم ریال ایران را انتخاب میکنیم
    و همچنین call plan را نیز که قبلا تعریف کرده ایم مشخص میکنیم
    حال به ivr رفته و مشخص میکنیم که مثلا با کلید 4 به سمت کارت تلفنی برود با کد زیر به این قسمت میروید

exten => 4,1,agi(a2billing.php)

حال چنانچه کلید 4 را بزنیم از ما ACCOUNT NUMBER را میخواهد و در ابتدا موجودی ما را میگوید و سپس از سیستم تلفنی استفاده میکنیم .

کامنت

ممنون از پاسخ سریع شما
      فقط چند مشکل؟
      1- همه این مراحل را انجام دادم ولی هنوز مشکل سر جاشه.
      2- exten => 4,1,agi(a2billing.php) کجا باید بزارمش؟
      چون نمیشه pdf اپلود کرد یه فایل pdf به ایمیل شما ارسال کرذم که شامل نمومه تنظیمات میباشد
      لطفا در صورت امکان نگاهی بندازید شاید من جایشو اشتباه میکنم
      با تشکر فراوان

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X