اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

عدم کارکرد callerid lookup source

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

عدم کارکرد callerid lookup source

سلام دوستان
    من lookup resource تعریف کردم ، و بعد در قسمت inbound rout تنظیم کردم که به source تعریف شده وصل بشه ، ولی هیچ اطلاعاتی در برنامه نشون داده نشد .
    کد های الکستیکس :

[cidlookup]
    include => cidlookup-custom
    exten => cidlookup_1,1,GotoIf($[${DB_EXISTS(cidname/${CALLERID(num)})} = 1]?cidlookup,cidlookup_return,1)
    exten => cidlookup_1,n,Set(CALLERID(name)=${CURL(http://192.168.1.115:80/test.ashx?user_code=master&domain=farsicom&from=${ CALLERID(num)})})
    exten => cidlookup_1,n,Set(DB(cidname/${CALLERID(num)})=${CALLERID(name)})
    exten => cidlookup_1,n,Return()
    exten => cidlookup_return,1,ExecIf($["${DB(cidname/${CALLERID(num)})}" != ""]?Set(CALLERID(name)=${DB(cidname/${CALLERID(num)})}))
    exten => cidlookup_return,n,Return()

ولی زمانی که خود آدرس را در addressbar وارد میکنم ، اطلاعات کالرآیدی به نرم افزار ارسال میشه :

http://192.168.1.115/test.ashx?user_...n&from=1234567
    لطفا راهنمایی کنید که چطور لاگ رو ببینم و این مشکل را برطرف کنم .

مرسی

یه مقدار بیشتر توضیح میدید

کامنت

در قسمت pbx در الستیکس ، منو callerid lookup source یک گزینه از نوع html ایجاد کردم و اطلاعات را مطابق راهنمایی سایت زیر ثبت کردم :

در inbound rout هم گزینه ی source رو روی source تعریف شده تنظیم کردم .
      ولی هنگام تماس ورودی ، اطلاعاتی به آدرس ثبت شده ارسال نمیشه .
      آدرسی که در قسمت host ثبت کردم ، درست کار میکنه . چون اگر آدرس کامل رو در address bar ثبت کنم ، اطلاعات تستی به نرم افزار ارسال میشه .
      ولی روی الستیکس کار نمیکنه .

کامنت

شما میخواهید وقتی کسی زنگ میزند popup باز بشه و اسمش رو بزنه و مشخصاتشو دیگه درسته ؟

کامنت

بله . وب سرویس از برنامه ای که باهاش کار میکنم دارم ، که آدرسش رو بالا زدم ، البته فعلا تست لوکال انجام می شه :

میخوام وقتی کسی زنگ زد ، این لینک که وب سرویس من هست ، فراخوانی بشه .

کامنت

من mysql رو بلد هستم . وب سرویس رو کار نکردم

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
            در حال انجام ...
            X