اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل بعد از آپدیت pbx

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل بعد از آپدیت pbx

سلام
    من freepbx را آپدیت کردم ولی بعدش دیگه نمیتونم تب pbx باز کنم. لطفا راهنمایی کنید

کسی نیست کمک کنه؟ :(

کامنت

سلام
      لطفا اسپم ندین دوستان اگه بتونن جواب شما رو میدن حتما . یه اسکرین شات میتونید از pbx تون بزارین که چه شکلی شده ؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

اصلا باز نمیشه. صفحه سفید نشون میده

کامنت

کلا الستیکس با آپدیت مشکل داره نباید این کار رو میکردین . منم یه بار همچین اتفاقی برام افتاد هر کار کردم درست نشد و دوباره از اول مجبور شدم نصبش کنم . ولی اینم بگم که داخلی ها و روت هایی که درست کردین همه به درستی کار میکنن فقط نمیتونید وارد منوی pbx بشین .

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

نوشته شده توسط amir مشاهده پست
            کلا الستیکس با آپدیت مشکل داره نباید این کار رو میکردین . منم یه بار همچین اتفاقی برام افتاد هر کار کردم درست نشد و دوباره از اول مجبور شدم نصبش کنم . ولی اینم بگم که داخلی ها و روت هایی که درست کردین همه به درستی کار میکنن فقط نمیتونید وارد منوی pbx بشین .
            قبل از اینکه من آپدیت کنم خوده الستیکس به طور خودکار بعضی چیزها رو آپدیت کرده. امکانش هست گزینه آپدیت خودکار و غیرفعال کنم؟

کامنت

والا منم یک سالی میشه الستیکس دارم ولی تا الان خودش اتوماتیک آپدیت نشده . مگر اینکه براش این کار رو تعریف کرده باشین که خودشو آپدیت کنه در غیر اینصورت حالت دیفالتش به صورت اتوماتیک آپدیت نمیشه مگر اینکه دستی بزنین این کار رو انجام بده .

کامنت

سلام دوست عزیز
                با ssh وصل شو و برو توی مسر زیر
                /var/www/html/modules/pbxadmin
                و تمام منوهای داخل آن را با نسخه اصلی جابجا کن
                درست میشه

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                در حال انجام ...
                X