اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

کیفیت صدا و کدک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

کیفیت صدا و کدک

سلام
    کیفیت صدای مکالمات ما خیلی پائین هست و می خوام این مشکل رو هر جور شده حل کنم
    می شه راهنمایی کنید چطور می شه عیب یابی کرد؟ و چه مواردی رو باید چک کنم؟
    در ضمن من کدک g729 رو هم نصب کردم ولی تغییر چندانی نکرد
    به نظر دوستان نیازه لاینسس این کدک رو تهیه کنم آیا فرقی تو اصل قضیه می کنه؟

کارت هم از برند دیجیوم هست مدل (Aex800) که مدل خوبی هست

کامنت

سلام
      کدک default روی الستیکس از همه لحاظ خوبه .
      کیفیت داخلی به داخلی ها بده یا کیفیت داخلی ها با بیرون ؟
      از گیت وی استفاده میکنید ؟

کامنت

سلام یاری جان
        متاسفانه توی سایت دیگه به غلط یاد دادن که کدک های رایگان باعث کم شدن پهنای باند میشه در صورتی که کدک های رایگان اونطور که شما فکر میکنید پهنای باند رو پایین نمیاره شما باید حتما از کدک های لایسنز دار استفاده کنید برای کارتون .
        بهتون پیشنهاد میکنم برای ارتباط مراکز و دفاتر داخل ایران حتما از بستر اینترانت استفاده کنید که فوق العاده در بالا بردن کیفیت تماس ها کمک میکنه بهتون و برای ارتباط با دفاتر خارج ایران هم میتونید از کدک های لایسنز دار و همچنین ارتباط دفاتر از طریق vpn برای بالا بردن کیفیت و امنیت تماس ها استفاده کنید .

کامنت

نوشته شده توسط Abbas_Karimi مشاهده پست
          سلام
          کدک default روی الستیکس از همه لحاظ خوبه .
          کیفیت داخلی به داخلی ها بده یا کیفیت داخلی ها با بیرون ؟
          از گیت وی استفاده میکنید ؟
          کدک default رو تست کردم قبلا مشکل همچنان پابرجا بود
          کیفیت داخلی به داخلی یکم بهتره ولی کلاً مشکل داریم مخصوصا ارتباط با خط شهری
          خیر همانطور که گفتم کارت دیجیوم هست

کامنت

نوشته شده توسط Mohammad مشاهده پست
            سلام یاری جان
            متاسفانه توی سایت دیگه به غلط یاد دادن که کدک های رایگان باعث کم شدن پهنای باند میشه در صورتی که کدک های رایگان اونطور که شما فکر میکنید پهنای باند رو پایین نمیاره شما باید حتما از کدک های لایسنز دار استفاده کنید برای کارتون .
            بهتون پیشنهاد میکنم برای ارتباط مراکز و دفاتر داخل ایران حتما از بستر اینترانت استفاده کنید که فوق العاده در بالا بردن کیفیت تماس ها کمک میکنه بهتون و برای ارتباط با دفاتر خارج ایران هم میتونید از کدک های لایسنز دار و همچنین ارتباط دفاتر از طریق vpn برای بالا بردن کیفیت و امنیت تماس ها استفاده کنید .
            ممنون از پاسخ سریع دوستان
            vpn به علت قطع وصل شدن اینترنت مشکلمون رو حل نکرد بدون vpn پایدار تره.
            من می خوام لاینسس این کدک رو تهیه کنم ولی زیاد چشمم آب نمی خوره که مشکل رو حل کنه
            بیشتر احساس می کنم مشکل از isp و بستر اینترنتمون هست در اینجا اما سرعت قابل قبولی داره
            آخرین ویرایش توسط yari67; در تاریخ/ساعت 01-21-2014, 05:03 PM.

کامنت

نوشته شده توسط yari67 مشاهده پست
              ممنون از پاسخ سریع دوستان
              vpn به علت قطع وصل شدن اینترنت مشکلمون رو حل نکرد بدون vpn پایدار تره.
              من می خوام لاینسس این کدک رو تهیه کنم ولی زیاد چشمم آب نمی خوره که مشکل رو حل کنه
              بیشتر احساس می کنم مشکل از isp و بستر اینترنتمون هست در اینجا اما سرعت قابل قبولی داره
              دوستان عزیز بستر اینترنتی رو سمت تلفن ها تغییر دادم 2048/2048 up/down سرعت هم در حد المپیک ولی بازم مشکل پا برجاست
              صدای رفت خوبه ولی صدای برگشتی افتضاح
              من به کارت سرور 8 تا داخلی از پاناسونیک وصل کردم که روی داخلی ها خط شهری بازه
              وقتی از داخلی های پاناسونیک یا خط شهری بیرون به ipphone ها زنگ می زنند یا ما زنگ می زنیم صدای دریافتی کیفیتش افتضاحه ولی صدای ما براشون بد نیست
              شاید مشکل از اینترنت روی سرورمون باشه ولی اونم بد نیست

کامنت

بهترین روش استفاده از 2 میکروتیک هست تونل بزنی بینشونو بعد ترانک رو از توی تونل میکروتیک رد کنی
                rmalekghasemi.ir
                MTCNA MTCRE CCNA CCNP
                CISCO-Mikrotik-VOIP-HP servers
                09131407063 تماس فقط امور تجاری -انجام امور تخصصی شرکت ISP-ISDP و ارگان های دولتی -مشاوره

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                در حال انجام ...
                X