اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

اختصاصی کردن خط شهری برای یک یا چند داخلی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

اختصاصی کردن خط شهری برای یک یا چند داخلی

سلام
    من یک کارت 8 پورت دارم که 8 تا خط شهری بهش وصل کردم و برای هر پورت یک ترانک جداگانه درست کردم برای تماس های خروجی هم 8 تا Route تعریف کردم که جداگانه وصل می شن به ترانک هم شماره اشون مثلا روت یک وصل شده به ترانک یک هر کدوم از اوت باند روتها هم یک کد مخصوص تو دایل پترنشون تعریف شده دارند
    الان همه داخلی ها با زدن کد هر خط بوق اون خط رو می گیرن و مشکلی هم نداریم حالا می خواستم خط شهری هشتمی رو اختصاصی کنم برای یک یا چند تا داخلی بدون اینکه بوق خطهای دیگه رو ازشون بگیرم
    ممنون می شم راهنمایی کنید چطور اینکارو بکنم

نوشته شده توسط yari67 مشاهده پست
    حالا می خواستم خط شهری هشتمی رو اختصاصی کنم برای یک یا چند تا داخلی بدون اینکه بوق خطهای دیگه رو ازشون بگیرم
    ممنون می شم راهنمایی کنید چطور اینکارو بکنم
    سلام
    خب چرا برا این خط هم یه روت جدا گانه نمیزنی . مثلا تعریف کن که هر کسی 8 رو به عنوان سرشماره گرفت از رو خط هشتمی بره بیرون .

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

نوشته شده توسط amir مشاهده پست
      سلام
      خب چرا برا این خط هم یه روت جدا گانه نمیزنی . مثلا تعریف کن که هر کسی 8 رو به عنوان سرشماره گرفت از رو خط هشتمی بره بیرون .
      الان هم همین وضعیت رو داره و این کار قبلا انجام شده
      اما الان هر کسی کد رو بدونه می ره رو خط 8 که نمی خوام اینطور باشه
      شما تصور کنید که همه داخلی ها 7 تا خط شهری دارند ولی یکی از داخلی ها(یا یک گروه از داخلی ها) 8 تا بقیه حتی با دونستن کد خط 8 نتونند تماس بگیرند.

کامنت

توی outbound route قسمتی که پترن خروجی رو تعریف میکنید یعنی
        کد PHP:
         8x
        در فیلد آخر کالر آیدی هست که فقط اون کالر آیدی هایی که در اون نوشته میشه فقط اجازه استفاده از اون روت رو دارند.

کامنت

نوشته شده توسط Mohammad مشاهده پست
          توی outbound route قسمتی که پترن خروجی رو تعریف میکنید یعنی
          کد PHP:
           8x
          در فیلد آخر کالر آیدی هست که فقط اون کالر آیدی هایی که در اون نوشته میشه فقط اجازه استفاده از اون روت رو دارند.
          خیلی ممنون محمد جان به این آیتم دقت نکرده بودم منظورم همین بود با تنظیم قسمت کالر آیدی حل شد

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X