اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

کمک در کدنویسی agi

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

کمک در کدنویسی agi

سلام
    من میخوام تو الستیکس وقتی کسی باهام تماس می گیره یه ivr براش خونده بشه و براساس شماره تلفن و کد رهگیری وارد شده توسط تماس گیرنده اطلاعات تماس گیرنده خوانده شود. گفتن باید agi بنویسم. لطفا راهنمایی کنید چطوری باید بنویسم؟

این سناریوی که شما دارید چیزی نیست که بشه توی یک پست توضیح داد . چقدر با زبان php آشنا هستین ؟ اگر آشنا نیستید ولی خودتون میخواهید سناریو رو انجام بدین مرحله به مرحله برین جلو . از دیتابیس خود استریسک میخواهید استفاده کنید یا اینکه دیتابیس SQL Server دارید و از اون هم میخواهید استفاده کنید ؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

خیلی کم php بلدم. از sql server میخوام استفاده کنم

کامنت

یه کم سخت شد کارت ولی نشدنی نیست . ارتباط بین php و sql server تو لینوکس خودش کلی داستان داره . شما اولین کاری که باید بکنی اینه که ارتباط لینوکس رو با دیتابیس برقرار کنی که کدی که میزنی بتونه اطلاعات رو از دیتابیس بخونه . اول این پست رو مطالعه کن :
        آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 08:55 PM.

کامنت

من سیستم عاملم ویندوزه، لینوکس نیست :(

کامنت

:33:قربونت برم اون کد پی اچ پی که میزنی رو باید بزاریش توی سرور الستیکسی که داری . اینم جهت اطلاع میگم که بدونین الستیکس از لینوکس ، استریسک و pbx تشکیل شده . پس نتیجه میگیریم که الستیکس تحت لینوکس هست .

کامنت

ارتباط با mssql server
              فایل های پیوست شده

کامنت

تو ویندوز هم اجرا میشه. من نصب کردم و دارم استفاده میکنم

کامنت

مرسی آقای کریمی

کامنت

منو گیج کردین حسابی ما کلا درباره ویپ الستیکس و استریسک صحبت میکردیم که تحت لینوکس هست نه ویندوز. شما مگه سناریوتون این نیست که هر کسی که با شرکتتون تماس گرفت اولش به ivr وصل بشه وقتی رفت روی ivr یه پیغام پخش بشه اینو برای مثال میگم ، که مثلا تماس گیرنده یه شکایتی رو بیان کنه یا خریدی رو انجام بده و یا هر کار دیگه ای بعدش که تموم شد سیستم ویپ به صورت اتوماتیک یه کد رهگیری بش بده که بعدا از طریق اون کد رهگیری کارهاش رو پیگری کن . که بازم همین پیگیری کد رهگیری رو میتونین روی ivr یک کلید براش تعریف کنید که مثلا پخش بشه که هرکس میخواد کد رهگیریش رو پیگیری کنه که ببینه توی چه مرحله ای هست کلید مثلا 5 رو بزنه که بعد از زدن کلید 5 کد رهگیریش رو وارد کنه از طریق تلفن و یه فایل صوتی براش پخش بشه که مثلا کار شما توی فلان مرحله اداری میباشد .
                    تمام این کارها رو باید توی کد پی اچ پی تون تعریف کنید که توی سرور ویپ تون که تحت لینوکس هست باید بزارین .

کامنت

من الستیکس و وقتی خواستم نصب کنم کل هارد دیسکم و پاک کرد. با vm نصب نکردم که تحت لینوکس باشه. الانم فقط الستیکس تو کامپیوترم هست. (بدون ویندوز و لینوکس). قبل از اینکه الستیکس و نصب کنم سیستم عاملم ویندوز بوده. الانم از طریق یک کامپیوتر دیگه در داخل شبکه بهش وصل میشم. یعنی Ip اون سیستمی که الستیکس و ریختم و توی مرورگر فایرفاکس در یک کامپیوتر دیگه میزنم و وارد محیط الستیکس میشم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                      در حال انجام ...
                      X