اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

اموزش voip

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

اموزش voip

سلام دوستان
    من روی wmwer الستیکس نصب کردم کتابها رو خوندم ولی در عمل مشکل دارم مثلا راه انداختن :

1-وقتی یه داخلی به یه داخلی دیگر زنگ میزنه براش اهنگ پخش شه که نمیشه .
    2-وقتی یک نفر داخلی به داخلی دیگه زنگ نخورد به داخلی دیگه زنگ بخوره حالت ring group
    بعد یه سوال از دوستان تماسهای ورودی یا inbund rout به چه کارهایی می اید ؟

لطفا راهنمایی کنید.

نوشته شده توسط voip-gor مشاهده پست
    سلام دوستان
    من روی wmwer الستیکس نصب کردم کتابها رو خوندم ولی در عمل مشکل دارم مثلا راه انداختن :

1-وقتی یه داخلی به یه داخلی دیگر زنگ میزنه براش اهنگ پخش شه که نمیشه .
    2-وقتی یک نفر داخلی به داخلی دیگه زنگ نخورد به داخلی دیگه زنگ بخوره حالت ring group
    بعد یه سوال از دوستان تماسهای ورودی یا inbund rout به چه کارهایی می اید ؟

لطفا راهنمایی کنید.
    سلام
    منظورتون رو از سوال اول متوجه نشدم . سوال دوم تون هم اگه منظورتون اینکه که اگر از یک داخلی به داخلی زنگ زدین و اون داخلی جواب نداد تماس روی یه داخلی دیگه فوروارد بشه باید براش flow me تعریف کنید .
    وقتی کسی از بیرون از روی خطوط شهری (pstn) به سرورتون وصل میشه به این میگن تماس های ورودی که شما از طریق inbound route میاین براش روت تعریف میکنید که هر تماس ورودی که وارد سرور شد به کجا هدایت بشه مثلا بگین به ivr وصل بشه یا به یه داخلی خاص یا به یک ring group دیگه و غیره ... که همه این تنظیمات رو از طریق inbound route تعریف میکنید .

کامنت

سوال اولم این بود که مثلان من به شما زنگ میزنم شما اهنگ پیشواز دارین میخوام داخلی ها هم این حرکت رو داشته باشن ولی با اهنگ دلخواه من

کامنت

سلام
        اول موزیک های مورد نظرتون رو آپلود کنید که این کار رو میتونید از طریق منوی music on hold بعدش روی داخلی مورد نظر برین و بخش flow me رو انتخاب کنید اونجا یه قسمت داره به نام annoncment که از اون لیست کشویی آهنگ مورد نظرتون رو انتخاب کنید و بعدش سیوش کنید . بعد از این هر کسی به اون داخلی وصل شه اول اون آهنگه براش پخش میشه بعدش میره رو داخلی .

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X