اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در یک طرفه شدن داخلی در الستیکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در یک طرفه شدن داخلی در الستیکس

یه داخلی دارم وقتی از داخلی به بیرون و داخلی های دیگه زنگ میزنم مشکلی ندارم ولی اگر هر یک از دیگر داخلی ها با داخلی من تماس بگیرن یه بوق میخوره بعد سیستم به صورت اتوماتیک داخلی منو قطع میکنه ؟ این مشکل فقط روی داخلی من هست و بقیه داخلی ها هیچ مشکلی ندارند

نوشته شده توسط heliyaa مشاهده پست
    یه داخلی دارم وقتی از داخلی به بیرون و داخلی های دیگه زنگ میزنم مشکلی ندارم ولی اگر هر یک از دیگر داخلی ها با داخلی من تماس بگیرن یه بوق میخوره بعد سیستم به صورت اتوماتیک داخلی منو قطع میکنه ؟ این مشکل فقط روی داخلی من هست و بقیه داخلی ها هیچ مشکلی ندارند
    دوست عزیز این مشکل رو من هم با یکی از داخلی هام داشتم بعدا فهمیدم که طرف dnd رو فعال کرده
    شما روی اون داخلی هایی که این مشکل رو دارید این مورد رو چک کنید اگر فعال هست غیر فعالش کنید
    این قابلیت زمانی بکار می یاد که شما نخواهید به تماس های ورودی پاسخ بدید

Do-Not-Disturb (DND(
    می تونی این کد رو بزنی تا غیر فعال بشه
    *79
    آخرین ویرایش توسط yari67; در تاریخ/ساعت 01-14-2014, 04:16 PM.

کامنت

ممنون . مشکلم رفع شد . من یه ata داشتم که یه تلفن آنالوگ بش وصل بود . اونو یک بار ریست فاکتوریش کردم درست شد.
      به هر حال ممنون

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X