اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در نصب elastix

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در نصب elastix

سلام
    من می خواستم elastix را روی سرور مادربرد asus p8 نصب کنم ایزوی elastix را رایت کردم اما نصب نمی شود
    در ضمن ایزو سالم است زیرا با ویرچوال کار می کند ،
    متشکر.

نوشته شده توسط hami مشاهده پست
    سلام
    من می خواستم elastix را روی سرور مادربرد asus p8 نصب کنم ایزوی elastix را رایت کردم اما نصب نمی شود
    در ضمن ایزو سالم است زیرا با ویرچوال کار می کند ،
    متشکر.
    چه اروری میده؟

کامنت

ایزو را روش کلیک میکنم با نرم افزار nero شروع به رایت میکنه ، وقتی رایت تموم شد حتی رو دستگاه ویندوز نمی توانم محتویات داخل cd را ببینم و وقتی cd را روی سرور elastix میگذارم بوت نمی شود ضمنا هم elastix هم vaak به همین حالت رایت کردم ولی جواب نداد

کامنت

ایزو را روش کلیک میکنم با نرم افزار nero شروع به رایت میکنه ، وقتی رایت تموم شد حتی رو دستگاه ویندوز نمی توانم محتویات داخل cd را ببینم و وقتی cd را روی سرور elastix میگذارم بوت نمی شود ضمنا هم elastix هم vaak به همین حالت رایت کردم ولی جواب نداد
        شما باید رایترتو عوض کنی یا سرعت رایتت رو دیسکی که رایت کردی خود رایترت نمیشناسه مشخص مشکل چیه...

کامنت

رایتر را عوض کردم یه اکسترنال هم گذاشتم از 16 تا 40 سرعت داره ؟ رایت زدم بازم همین حالته ؟!

کامنت

رایتر را عوض کردم یه اکسترنال هم گذاشتم از 16 تا 40 سرعت داره ؟ رایت زدم بازم همین حالته ؟!
            اصلا پیغام بوت شدن میده؟؟؟؟first boot رو روی CD گذاشتین؟؟؟؟درست رایت میکنید؟؟؟نکنه دارین DATA رایت میکنین؟؟؟؟

کامنت

پیغام بوت نمی ده ! first boot گذاشتم . من nero 6 دارم میرم روی iso elastix ،کلیک راست میکنم open with با nero 6 ، بعد خودش میاد روی رایت ، من فقط شروع رایت رو میزنم !؟

کامنت

سلام
                منم چند وقت پیش همین مشکل رو داشتم نرم افزار رایت سی دی رو عوض کردم درست رایت شد. اگه ویندوزتون سون هست روی فایل iso که دارین رایت کلیک کنید و بعد گزینه رایت رو بزنین خودش مستقیما رایت میکنه بدون هیچ نرم افزار خاصی . این روش رو تست کنید فکر کنم مشکلتون حل بشه .
                آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 03-12-2017, 10:39 AM.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

به نظر من کلا برای رایت امیج ها از نرم افزار UltraIso استفاده کنید.

کامنت

سلام به همه دوستان و تشکر نسبت به کمی که کردید با ویددوز سون رایت کردم ok شد بازم ممنون

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                    در حال انجام ...
                    X