اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

سافت فون 100% رایگان برای اندروید با قابلیت تماس تصویری HD و ساپورت کدک های g729 ,g723

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

سافت فون 100% رایگان برای اندروید با قابلیت تماس تصویری HD و ساپورت کدک های g729 ,g723

بزرگترین مشکل تمام متخصصین ویپ نبودن نرم افزار مناسب برای اسمارت فون است که در هر کجا که باشند بتوانند از موبایل خود با سرور های خود ارتباط برقرار کنند.
    تمامی نرم افزار های موجود یا پولی است یا حتی اگر خود نرم افزار رایگان باشد کدک هایی مانند g729 g722 و کدک های تصویری مانند h264 در اختیار کسانی قرار داده میشوند که هزینه هایی برای لایسنس و یا غیره پرداخت می کنند اما ما امروز نرم افزاری به شما معرفی میکنیم که برای گوشی آندروید استفاده میشود که 100% رایگان است و دارای تماس تصویری و از همه مهمتر دارای کدکهایی همانند g729,g722.h264 نیز است کاملا رایگان میباشد همچنین برای سحولت بیشتر آموزش نیز برای شما عزیزان ارائه میشود.
    نرم افزار ims را از لینک زیر دانلود کنید :
    linux-zone.org/forums/upload/software/IMS.zip
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 12-30-2015, 10:50 AM.

لینک دانلودش کجاست برزو جان ؟ این یه pdf بود .

کامنت

سلام عباس جان
      من چک کردم مشکلی نداشت .

کامنت

آره درست بود من اشتباه کردم شرمنده :thumbsupsmileyanim:

کامنت

با سلام و درود بر بزرگان
          لینک مربوطه حذف گردیده لطفا پیگیری کرده و اصلاح کنید
          کامنت

دوستانی که smart phone با سیستم عامل ios دارند یعنی از خانواده apple هستند میتونند از نرم افزار bria iphone edition استفاده کنند .
            او به من آموخت ، من به تو می آموزم و تو هم به او ...
            نگذار این چرخه قطع شود:279:

کامنت

البته یه سافت فون هم دیجیوم زده برا iphone بنام switchvox softphone
              تو app store سرچ کنید
              آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 12-15-2014, 03:57 PM.

کامنت

لینک دانلود سافت هم اصلاح شد ممنون که اطلاع دادین :280:

کامنت

الان کیفیت کدوم سافت فون بهتره
                  من از زویپر بیشتر استفاده می کنم اگر برنامه بهتره بریم سراغش

کامنت

زوییپر خوبه همونو استفاده کن :)

کامنت

سلام لینک ظاهرا مشکل داره پیام "لایسنس معتبر نیست" میده

کامنت

نوشته شده توسط مرتضی مشاهده پست
                        سلام لینک ظاهرا مشکل داره پیام "لایسنس معتبر نیست" میده
                        سلام لینک مورد نظراصلاح شد. لطفا از همون پست اول دانلود کنید.

کامنت

سلام من از زویپر دارم استفاده میکنم ولی بعلت ضعیف بودن صداش میخوام از این اپلیکیشن که معرفی کردید استفاده کنم ولی هرکار میکنم نمیتونم تنظیماتش رو انجام بدم . میشه راهنمایی کنین .

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                          در حال انجام ...
                          X