اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

ساختن منو جهت اشغال و یا در دسترس نبودن داخلی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

ساختن منو جهت اشغال و یا در دسترس نبودن داخلی

با سلام و عرض ادب من جهت یک پروژه نیاز به این سناریو دارم : در صورت اشغال و یا عدم پاسخگویی شخص مورد نظر تماس به سمت یک ivr برود و پیغام در صورت گزاشتن پیغام کلید 1 و در ضورت بازگشت به منوی اصلی کلید 2 را بزنید

نکته : من این پروژه را قبلا اجرا کردم ولی برای هر داخلی یک ivr ساختم که بتونم به ویس میل های شخصی هر نفر برم امکانش هست با روشی غیر از این و با کد نویسی انجام بشه

نمونه من یک تلاشی انجام دادم ولی موفق نبوده شاید کدهای من اشتباه بوده که خدمت اساتید میزارم

من یک IVR ساختم کد این IVR را پیدا کردم و در extensions_custom.conf
    کپی کردم و این کد رو زدم
    [ivr-5-custom]
    exten => 1,1(ivrsel-1),Goto(ext-local,vms CALLERID(num),1)
    که هر کسی کلید 1 را زد بره سمت ویس مایل کالر ایدی و لی درست کار نمیکنه از اساتید خواهش میکنم به من کمک کنید
    با تشکر و احترام

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X