اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

خطای kernel panic در هنگام لود الستیکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

خطای kernel panic در هنگام لود الستیکس

با سلام اگه سوال تکراری بود عذرخواهی میکنم
    هنگام لود الستیکس خطای kernel panic رو نشون میده و استیکس بالا نمیاد.
    چند تا مطلب هم تو اینترنت برای رفع اینش مشکل پیدا کردم و جواب نداد
    چیکار باید کنم که الستیکس بالا بیاد؟
    ممنون

سلام احتمالا پارتیشن اسلش فضای خالی نداره. با دستور df -TH چک کنید ببینید وضعیت هاردتون چطور هست. این تاپیک ها را هم نگاه کنید.
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 08:45 PM.
    اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

نوشته شده توسط behrooz مشاهده پست
      سلام احتمالا پارتیشن اسلش فضای خالی نداره. با دستور df -TH چک کنید ببینید وضعیت هاردتون چطور هست. این تاپیک ها را هم نگاه کنید.
      سلام مجدد
      اصلا بالا نمیاد که بتونم چیزی رو چک کنم
      آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 08:45 PM.

کامنت

باید ببینید دقیقا چه ارروری میده. بعضی مواقع امکان دسترسی روت هست و میشه با دستور fsck مشکلات فایل سیستمی رو رفع کرد.احتمال هم داره هاردتون بد سکتور شده باشه. به هر حال سرور بک آپ همیشه داشته باشید . در اکثر مواقع این ارورر راه چاره ای نداره.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X