اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

بهترین روش و نرم افزار بکاپ از الستیکس به صورت بوت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

بهترین روش و نرم افزار بکاپ از الستیکس به صورت بوت

سلام
    بهترین روش و نرم افزار که بشه با اون از الستیکس که تعدادی از ماژول ها هم روش نصب هست به صورت بوت بکاپ گرفت
    به غیر از Norton Ghost نرم افزار بهتر چی هست؟

سلام
    به نظر من بهترین روش استفاده از فیچر Backup/Restore خود الستیکه که امکان اتو بکاپ و بکاپ رو FTP سرور هم داره.

کامنت

نوشته شده توسط mjs753 مشاهده پست
      سلام
      به نظر من بهترین روش استفاده از فیچر Backup/Restore خود الستیکه که امکان اتو بکاپ و بکاپ رو FTP سرور هم داره.
      من الان متوجه بک آپ به صورت بوت شدم. ممکن هست بیشتر در موردش توضیح بدین

کامنت

من میخوام از ماژول های نصب شده هم بکاپ بگیرم(بیت به بیت از کل هارد).

کامنت

سلام
          میتونید از Hiren’s BootCD 15.2 استفاده کنیدکه تعدادی ابزار مفید برای backup گرفتن داره و همه هم خوب هستند. من خودم برای الستیکس از خود ماژول مربوط به elastix استفاده می کنم و برای بقیه کارهام از Acronis استفاده کردم که خیلی خوب بوده ولی برای الستیکس تستش نکردم. از سایت زیر این مجموعه رو دانلود کنید و بهتره قبلش تست کنید و باز هم تاکید می کنم حتما از خود ماژول backup گیری الستیکس هم استفاده کنید

کامنت

سیستم عاملی که الستیک روی اون نسب شده CentOS است. واسه این منظور بهتره از نرم افزاری برای این منظور استفاده کنی. البته میتونی از دستور های بک آپ خود Cent OS هم استفاده کنی. یه نگاهی به لینک زیر بنداز
            آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 09:06 PM.

کامنت

سلام از این آموزش ها هم میتونید استفاده کنید :
              آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 09:06 PM.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
              در حال انجام ...
              X