اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در تماس داخلی به داخلی در الستیکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در تماس داخلی به داخلی در الستیکس

من روی سیستم خودم الستیکس رو راه اندازی کردم و تونسم داخلی ها رو تعریف کنم حال برای تست داخلی ها اومدم دوتا سافت فون eyeBeam و Zoiper رو نصب کردم وتونسم از zoiper به eyebeam تماس برقرار کنم ولی برعکسش درست انجام نمیشه یعنی از eyeBeam به zoiper نتونسم تماس برقرار کنم. علتش رو کسی می دونه؟

اگه سافت فون رایگان دیگه ای می شناسید معرفی کنید مث zoiper که بشه راحت باهاش کار کرد

سلام چه پیغامی میده موقعی که تماس میگیرید؟ کنسول استریسک رو جلوتون باز کنید و لاگ اون لحظه از تماس رو بررسی کنید.

کامنت

این پیغام رو میده هنگام برقرار نشدن تماس
      برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	1.png
نمایش ها:	1
اندازه:	58.9 KB
شناسه:	17316

کامنت

نباید مشکلی باشه . لاگ هم داره ارور busy میده که ممکنه به چندین علت باشه مثلا codec mismatch و یا unreachable شدن داخلی و ..
        استریسک رو ریست بدین و بعدش تست کنین .

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X