اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در کارت سنگوما

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در کارت سنگوما

سلام
    کارت سنگوما وصل و سیگنالینگ ها با مخابرات چک شده crc4 ورنگ کارت هم سبز ولی Call سمت سرور نمیاد
    لاگ زیر هم از کارت
    wanpipemon -i w1g1 -c Ta

***** w1g1: E1 Rx Alarms (Framer) *****

ALOS: OFF | LOS: OFF
    RED: OFF | AIS: OFF
    LOF: OFF | RAI: OFF

***** w1g1: E1 Rx Alarms (LIU) *****

Short Circuit: OFF
    Open Circuit: OFF
    Loss of Signal: OFF

***** w1g1: E1 Tx Alarms *****

AIS: OFF | YEL: OFF

***** w1g1: E1 Performance Monitoring Counters *****

Line Code Violation : 1296276259
    Far End Block Errors : 1
    CRC4 Errors : 10
    FAS Errors : 12

Rx Level : > -2.5db

ممنون می شم راهنمایی کنید

سلام تو لاگ هات error crc4 داره میده. این crc4 خیلی اذیت میکنه. بگو از مخابرات غیرفعالش کنن و شما هم روی کارت تون این غیرفعالش کنید. بعد تست بگیرید ببینید تماس هاتون اوکی میشه

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

نوشته شده توسط amir مشاهده پست
      سلام تو لاگ هات error crc4 داره میده. این crc4 خیلی اذیت میکنه. بگو از مخابرات غیرفعالش کنن و شما هم روی کارت تون این غیرفعالش کنید. بعد تست بگیرید ببینید تماس هاتون اوکی میشه
      یعنی بگم مهندس no-Crc4 بفرست سمتم ؟؟؟؟
      بعد تو کانفیگ ها از اول no-crc4 اش کنم ؟؟؟
      اخه خود مخابرات گفته crc4 بگیر

کامنت

نوشته شده توسط sir_muhamad مشاهده پست
        یعنی بگم مهندس no-Crc4 بفرست سمتم ؟؟؟؟
        بعد تو کانفیگ ها از اول no-crc4 اش کنم ؟؟؟
        اخه خود مخابرات گفته crc4 بگیر
        بله بگید مخابرات crc4 رو غیرفعال کنه. شما هم طبق این آموزش crc4 رو از تو استریسک تون غیرفعال کنید.
        آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 09:16 PM.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X