اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل قطع و وصل شدن صدا در تماس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل قطع و وصل شدن صدا در تماس

با سلام

مشکل من اینه به هنگام تماس صدا قطع و وصل میشه کسی میتونه راهنماییم کنه که چیکار کنم ؟

6 تا تلفن دارم که از طریق شبکه وایرلس بهم وصل هستند و 2 تا خط دارم که به voip وصل شده

پینگ آی پیم رو هم گذاشتم

لطفا اگه کسی بلده من مبتدی هستم با ریز جزئیات بگه که کجا برم و چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	ping.jpg
نمایش ها:	1
اندازه:	246.1 KB
شناسه:	19232

چون داری از وایرلس استفاده میکنی بهتره که QOS روی پکت های voice پیاده کنی

کامنت

یعنی تماس داخلی به داخلی هم قطع و وصل میشه?

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

نوشته شده توسط amir مشاهده پست
        یعنی تماس داخلی به داخلی هم قطع و وصل میشه?
        خیر امیر جان

ساده بهم توضیح بدید چکار کنم مبتدی هستم

کامنت

نوشته شده توسط aliglover2006 مشاهده پست
          با سلام

مشکل من اینه به هنگام تماس صدا قطع و وصل میشه کسی میتونه راهنماییم کنه که چیکار کنم ؟

6 تا تلفن دارم که از طریق شبکه وایرلس بهم وصل هستند و 2 تا خط دارم که به voip وصل شده

پینگ آی پیم رو هم گذاشتم

لطفا اگه کسی بلده من مبتدی هستم با ریز جزئیات بگه که کجا برم و چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[ATTACH=CONFIG]2274[/ATTACH]
          این ping که شما گذاشتین قطع شدن و وصل شدن تماس ها طبیعی هست. بستر شبکه تون رو باید درست کنید به طوری که یک Ping ثابتی رو به شما بده.
          انتقال صدا چون از بستر شبکه صورت میگیره با کوچک ترین مشکلاتی باعث اختلال در برقراری تماس ها میشه .

کامنت

نوشته شده توسط Habili مشاهده پست
            این ping که شما گذاشتین قطع شدن و وصل شدن تماس ها طبیعی هست. بستر شبکه تون رو باید درست کنید به طوری که یک Ping ثابتی رو به شما بده.
            انتقال صدا چون از بستر شبکه صورت میگیره با کوچک ترین مشکلاتی باعث اختلال در برقراری تماس ها میشه .
            خوب راهنمایی می کردید که چکار کنم؟؟؟

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
            در حال انجام ...
            X