اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل با الستیکس در vMware

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل با الستیکس در vMware

سلام
    ویندوز من از طریق وایرلسی که سرویس hotspot هم روی ان است به اینترنت وصل شده،روی این ویندوز الستیکس را روی vMware نصب کردم و شبکه اون را در حالت bridged گذاشتم و از طریق dhcp ،الستیکس ip گرفته است ولی الستیکس پینگ ، ip های داخل شبکه و همچنیین اینترنت را نداره و وقتی ping می کنم پیغام destination net prohibited را میدهد.
    وقتی ویندوز در hotspot لاگین کرده و به اینترنت وصل شده است و الستیکس هم از طریق اون ip گرفته ، آیا پیغامی که می ده و ping نداره به علت وجود hotspot است؟ یعنی باید خود الستیکس هم log in بشه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که چطور می تونم در این سیستمی که توضیح دادم الستیکسم را اینترنت دار بکنم.

بله
    وقتی درحالت bridge هست دقیقا مثل یک سیستم فیزیکال جداگانه درنظر بگیریدش و کارهایی که باید انجام بشه رو انجام بدید
    درضمن اگر از هات اسپات میکروتیک در شبکه ی داخلیتون استفاده میکنید این سیستم بعد از لاگین به صورت دیفالت خیلی از ارتباطات داخلیتون رو هم بلاک میکنه مگه برای این منظور تنظیماتش رو انجام داده باشید

کامنت

ممنون از پاسختون، میشه بیشتر توضیح بدید؟ چه تنظیماتی را باید انجام بدهم؟

کامنت

باید شبکتون رو بیشتر توضیح بدید
        بدون هات اسپات به شبکه میتونید وصل بشید ؟
        باقی سیستم ها هم با وایرلس وصل میشن؟
        رنج آی پی وایرلسی ها و غیر وایرلسی ها تفاوت داره ؟
        وقتی به هات اسپات لاگین نکردید و یک سیستم دیگه هم به هات اسپات هنوز لاگین نکرده بازم پینگ ندارید ؟
        و ...

کامنت

بدون هات اسپات نمی توان به شبکه وصل شد، بقیه سیستم ها هم با وایرلس وصل می شوند و رنج آی پی هم متفاوت نیست
          و وقتی سیستم ها به هات اسپات لاگین نکردند پینگ هم دیگه را ندارند.

کامنت

خوب پس باید این رو هم با هات اسپات به شبکتون وصل کنید
            اگه لینوکستون gui نداره فکر کنم با iwconfig بشه وصل شد!!
            یا ساده ترش اینه که از ادمینتون بخاید این رو بدون هات اسپات به شبکه وصلش کنه

کامنت

چطوری باید روی hotspot لاگ این کنم؟

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
              در حال انجام ...
              X