اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

تنظیمات ip valid روی الستیکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

تنظیمات ip valid روی الستیکس

سلام خدمت همه دوستان عزیز .
    من میخواستم درباره نحوه ست کردن آی پی ولید روی الستیکس اطلاعاتی داشته باشم که به چه صورت هست. همینطور من شنیدم که الستیکس به راحتی از هرجای دنیا هک میشه. ایا این صحت داره؟
    خیلی ممون
    آخرین ویرایش توسط maryam; در تاریخ/ساعت 08-15-2021, 03:07 AM.

هک شدن که بعله
    واقعا سریع هک میشه
    یه سرور voip خیلی ساده من چن بار هک شد
    فکر کنم کل آی پی هایی را که پرت sip باز دارند سرچ می کنند و وارد میشوند
    البته راه مقابله با اون را نمی دوم که اگه بهم بگید ممنون میشم

برای ست کردن آی پی که باید پرت فوروادینگ انجام بدید از مودم یا روترتون انجام میشه
    مثلا می تونید از dmz استفاده کنید فکر کنم با سرچ گوگل آموزش تصویریش هست
    موفق باشید

کامنت

سلام همون طور که دوست مون گفتند سرورهای الستیکس قابل هک کردن هست در صورتی که شما مسایل امنیتی رو رعایت نکنید درصد هک شدن سرورتون بالا میره. یه سری موارد امنیتی توی این دوتا پست هست حتما مطالعه کنید که خدای نکرده مشکلی براتون پیش نیاد:

برای ست کردن ip public روی سرورتون اگر مودم adsl دارید از DMZ استفاده کنید و اگر فایروال دارید مثلا میکروتیک که باید پورت فورواردینگ انجام بدین. آموزشش هم از این بخش میتونید مشاهده کنید:
      آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 08:12 PM.

کامنت

نوشته شده توسط Habili مشاهده پست
        سلام همون طور که دوست مون گفتند سرورهای الستیکس قابل هک کردن هست در صورتی که شما مسایل امنیتی رو رعایت نکنید درصد هک شدن سرورتون بالا میره. یه سری موارد امنیتی توی این دوتا پست هست حتما مطالعه کنید که خدای نکرده مشکلی براتون پیش نیاد:

برای ست کردن ip public روی سرورتون اگر مودم adsl دارید از DMZ استفاده کنید و اگر فایروال دارید مثلا میکروتیک که باید پورت فورواردینگ انجام بدین. آموزشش هم از این بخش میتونید مشاهده کنید:

ممنون از پاسختون. خب با این تفاسیر که فرمودید ریسکش بالاس درسته؟ شما خودتون پیشنهاد میکنید این کارو یا نه؟
        آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 08:13 PM.

کامنت

من میکروتیک رو بهتون پیشنهاد میکنم

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X