اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

قطع شدن تماس هنگام انتقال تماس طرف مقابل

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  قطع شدن تماس هنگام انتقال تماس طرف مقابل

  سلام خدمت همه دوستان و اساتید گرامی . من رو الستیکس دو مشکل دارم. اول اینکه بعضی از شماره های بیرون که گرفته میشن وقتی طرف مقابل میخواد تماس رو وصل کنه به جایی ، تماس بلافاصله قطع میشه. این مشکل روی تعدادی از شماره ها اینجوریه . مشکل دوم هم اینکه بعضی از شماره های گرفته شده بعد از 5 تا بوق قطع میشن. این مشکل برای موبایل و خیلی از شماره ها وجود نداره و فقط بعضی از شماره ها اینطورن. ممنون میشم زودتر راهنمایی کنید.

  #2
  سلام. این مشکل رو با این توضیحاتی که دادید نمیشه بررسی کرد. لطف کنید لاگ تماس رو موقع بروز این مشکل ذخیره و ارسال کنید تا بررسیش کنیم. و دیگه اینکه بفرمایید کارت دارید یا گیت وی؟
  Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

  Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

  Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
  Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
  Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
  LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

  Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

  کامنت

  درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

  انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

  شبکه های اجتماعی
  در حال انجام ...
  X