اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکا عدم پخش فایل با فرمت wav

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکا عدم پخش فایل با فرمت wav

سلام یه سری فایل برای ivr با فرمت wav آماده کردم که در زمان استفاده از ivr پخش نمیشن لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام
    باید فرمتش 8000 16bit mono باشه
    دستور playback خودتونو بزارید .

کامنت

به مسیری که فایل ها را قرار دادید بروبد و از دستور زیر استفاده نمایید.
      کد PHP:
      sox file1.wav -r 8000 -c 1 -s file2.wav 
      آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-28-2017, 04:11 PM.

کامنت

استریسک دارید یا الستیکس ؟ ivr تون رو چطور تعریف کردین؟ فایل های صوتی تون رو در مسیر sound قرار دادید؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

سلام ممنون از اساتید عزیز الستیکس دارم و فایل ها با فرمت که دوستان فرمودن و با مشخصاتی که از از سایت voip-info گرفتم ضبط شدن مشکل از ivr نیست چون با گذاشتن یه فایل mpt3 این مشکل رو نداشتم ولی خوب باید حتما همین فایل ها رو قرارا بدم از نرم افزار های مبدل فایل های صوتی هم استفاده کردم(switch conventor...) ولی فایده ی نداشت فایل ها رو از طریق system recording تو ی الستیکس لود کردم

کامنت

چرا با همون فرمت mp3 نمیذارید؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

راستش فایل توسط مشتری ضبط شده و الان امکان ضبط مجدد نیست و وقتی هم تبدیل میکنم به mp3 جواب نمیده

کامنت

خیلی ممنون از استاد عزیز به خاطر دستوری که گفتن مشکل رو حل کردن باز هم ممنونم

کامنت

موضوع بسته شد

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                  در حال انجام ...
                  X