اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

تعریف Organization در الستیکس ورژن 3

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

تعریف Organization در الستیکس ورژن 3

اساتید و دوستان عزیر،
    همانطور که اطلاع دارید در ورژن 3 الستیکس تا یک Organization تعریف نکیند امکان ساخت Extentionنمیدهد. زمان ساخت Organization با خطای زیر مواجه می شوم

Error: User couldn't be created. Username is not valid. Permited characters are: letters a-z, numbers (0-9) and underscore

تنها یوزر من همان admin است که در زمان نصب الستیکس ایجاد شده است. برای رفع مشکل راه حل چیست؟

متشکرم
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 11-01-2021, 03:07 PM.

سلام خوب توی پیغام گفته که از کاراکترهای a تا z و اینکه از اعداد 0 تا 9 هم استفاده کنید. این کارو کردید؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

سلام
      باید سیستمتون به اینترنت وصل باشه موقعی که میخواهید ایمیل رو بفرستید و یه ایمیل واقعی به سامانه بدید .

کامنت

با سلام
        من فقط ورژن 3 برنامه را با VMware نصب کردم تنها یوزر من همان admin است که در زمان نصب برنامه ایجاد شده، ابتدا باید
        Organization ایجاد کنید تا بتوانید یوزر و Extention ایجاد کنید، در زمان ساخت Organization با چنین پیغام خطایی دریافت میکنم. یوزر admin حروفش به همین شکل است. شامل اعداد نیست ولی حروف دارد.
        آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 11-01-2021, 03:08 PM.

کامنت

سلام
          سیستم به اینترنت متصل است. در زمان تعریف Organization در قسمت Email Contact ایمیل خودم را می دهم، البته اگر منظور شما همین باشد. ولی باز با خطا ذکر شده مواجه میشوم.
          با تشکر
          آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 11-01-2021, 03:08 PM.

کامنت

با سلام
            میخوام organization تعریف کنم این پیغام رو میده
            error: extention couldnt be created . invalid code format
            چیکار باید کرد؟؟؟؟

کامنت

نوشته شده توسط hayaas.ra.e.c مشاهده پست
              با سلام
              میخوام organization تعریف کنم این پیغام رو میده
              error: Extention couldnt be created . Invalid code format
              چیکار باید کرد؟؟؟؟
              اگر ورژن 3.0.0 rc1 mte رو نصب کردید باگ داره.

کامنت

برطرف کردن مشکل User couldn't be created در الستیکس

سلام دوست عزیز. این مشکلی بود که من هم با آن مواجه شدم و بعد از کمی جستجو متوجه شدم که در بخش Organization و Domain Name باید یک دامین تعریف کنیم مانند. X.com این حالت مانند حالتی است که در سرور یک دامین تعریف می کنیم. با این کار مشکل من حل شد. موفق باشید...

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                در حال انجام ...
                X