اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

ارسال فکس با avant fax

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

ارسال فکس با avant fax

سلام

دوستان من آوانت فکس نصب کردم و میتونم فکس دریافت و ارسال کنم . فقط چند تا مشکل دارم :
    1 - وقتی فکس ارسال میکنم یکی دو صفحه اولش چیزایی درباره تنظیمات آوانت فکس هست ، چکار باید کنم تا این صفحه ارسال نشه ؟
    2 - سرعت ارسال فکس خیلی خیلی کنده و زیاد طول میکشه تا ارسال بشه ؟
    3 - بعضی اوقات فکسهای ارسالی و دریافت شده در پنل آوانت فکس نمایش داده نمیشه ؟
    4 - داکیومنت یا آموزش کامل آوانت به فارسی یا انگلیسی کسی نداره ؟
    او به من آموخت ، من به تو می آموزم و تو هم به او ...
    نگذار این چرخه قطع شود:279:

سلام برای حل این مشکل تیک user cover page رو از قسمت send fax و منوی option بردارید که کاور رو ارسال نکنه

کامنت

ممنون هابیلی عزیز

اگه میشه درباره موارد دیگه که نوشتم توضیح بدید .
      باتشکر
      او به من آموخت ، من به تو می آموزم و تو هم به او ...
      نگذار این چرخه قطع شود:279:

کامنت

آموزش نصب و راه اندازیش رو که به صورت فیلم و با زبان فارسی درست کردم اگر جای دیگه ای هم دیدید این آموزش رو اونم کار منه.
        برای مشکل کند بودن ارسال فکس ها خوب قاعدتا وقتی با دستگاه فکس هم وقتی یه فکسی رو ارسال میکنی بین 2 تا 4 دقیقه طول میکشه تا send و resive رو انجام بده اگر در حد 2 یا 3 دقیقه هست طبیعیه. از قسمت تنظیماتش هم بخشی هست که میتونید تعیین کنید اگر فکسی ارسال نشد چند بار سعی کنه که دوباره ارسال کنه که اون خودش سرعت ارسال رو میگیره حالت دیفالتش فکر کنم روی 3 باشه که اگر فکسی ارسال نشه تا 3 بار دیگه تلاش میکنه که اونو ارسال کنه. اونو کمش کنید.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X