اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل هنگ کردن سرور الستیکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل هنگ کردن سرور الستیکس

این سرو هراز چندگاهی هنگ میکنه...!!!

دوستان ممکنه نظر بدند که ممکنه مشکل از کجا باشه؟
    تماس های ورودی فقط یک خط هست و تعداد داخلی ها هم 8 داخلی

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	graph.png
نمایش ها:	1
اندازه:	52.2 KB
شناسه:	18964

باتشکر از همه اساتید محترم

هنگ کردن از خیلی چیزا میتونه باشه. هاردتون بدسکتور نداره ؟ سخت افزارتون کامل بررسی کنید

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

فکر نمی کنم مشکل بدستکرو داشته باشه چیز دیگری به ذهن دوستان نمیرسه؟
      لطفا دوستان نظر بدن که در این سرور ممکنه علت هنگ کردن چی می تونه باش با اینکه تماس زیادی هم روی اون نیست :(

کامنت

چند ساعت که چک کردم رفته رفته Ram بالا میره و احتمالا وقتی پر میشه هنگ می کنه.

در صورتی که هیچ تماسی هم برقرار نیست باز هم Ram بالا میره

کامنت

سرور تون رو پشت nat گذاشتین ؟

کامنت

بله پشت nat*هست وقتی بیشتر اوقات داخلی های روی اینترنت رجیستر نمیشن شاید در روز 4 -5 ساعت رجیستر بشن

کامنت

اگر از سخت افزار سرور مطمین هستید احتمالا سرور تون رو هک کردن لاگ هاتون رو بررسی کنید خدای نکرده خسارت مالی سنگینی بهتون وارد نشه.

کامنت

توی لاگ ها نشون میده که خیلی سعی میکنند با داخلی های مختلف از پشت NAT رجیستر بشن که fial شدن...!!!

چجوری میشه جلوشون را گرفت؟ در حالی که داخلی های که ما پشت NAT*داریم از IP Dynamic استفاده میکنند

کامنت

فایروال چی گذاشتین سر راه سرور؟ این مواردی که توی این پست گفتم رو رعایت کردین؟
                  آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 08:13 PM.

کامنت

چیکار میشه کرد که نشه به صورت غیر مجاز وارد شرور شد؟ که بخواهد داخلی های مختلف را با کلمه عبور های مختلف تست کنند و غیره...!!!

کامنت

تو لینکی که در پست قبلی گذاشتم. به نظر من اول الستیکس تون رو عوض کنید سپس یک میکروتیک به عنوان فایروال سرراه سرور قرار بدین . پورت ssh و https هم رو هم عوض کنید و پسورد داخلی ها رو هم سخت انتخاب کنید و حتما دوصفر رو از مخابرات ببندید و بقیه مواردی که توی اون پست گفتم. اکثر مواردی هم که در بالا گفتم آموزشش داخل انجمن هست.

کامنت

چجوری میشه کاری کرد که داخلی ها از پشت NAT وقتی میخوان رجیستر بشن به جای IP سرور یک آیپی و پورت بزنند؟
                        مثلا 91.43.22.13:3450
                        سرور الستیکس اینترنت را از میکروتیک میگیره و IPValid روی میکروتیک ست شده

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                        در حال انجام ...
                        X