اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

سانترال پاناسونیک چطوری با Elastix کار میکنه؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

سانترال پاناسونیک چطوری با Elastix کار میکنه؟

سلام
    من امروز توی وب دیدم که سانترال های پاناسونیک بهشون SIPPHONE هم می خوره مثالا مدل

قابلیت های زیر را دارد
    پشتیبانی از برقراری تماس اینترنتی VOIP دارد
    قابلیت پشتیبانی از خطوط داخلی تحت شبکه IPPOHNE دارد
    قابلیت پشتیبانی از داخلی تحت شبکه SIPPHONE دارد
    این مدل های پاناسونیک چه کاربرد هایی داره؟hybrid Phone
    TDA
    TDE
    اینا با الستیکس سازگارن؟
    چطوری این ها با IPPhone ها کار میکنند و اونارو تشخیص میدن؟
    و خیلی سوال دیگه

سلام اکثر سانترال های پاناسونیک باید برای ایجاد داخلی کابل کشی کنید ولی یکسری مدل هاش هستند مثل همینایی که فرمودین مثل الستیکس تحت شبکه کار میکنند یعنی (voice over ip) و ip phone های مخصوص خودشو هم داره. بعضی هاشون هم از پروتکل sip استفاده میکنند.
    برای ارتباط سانترال پاناسونیک با الستیکس هم باید خدمتتون عرض کنم که اگر سانترال تون sip ساپورت یا pri ساپورت باشه میشه به الستیکس وصل کرد ولی در صورتی که مدلش قدیمی باشه یا مدلی باشه که هیچ پروتکلی برای ارتباط با الستیکس نداشته باشه در اینجا میتونید از گیت وی استفاده کنید که این دوتا رو به همدیگه وصل کنه. البته خود داخلی های سانترال هم میتونید به صورت مستقیم به کارت استریسک سرور تون وصل کنید که این کار و هم میتونید انجام بدین.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
    در حال انجام ...
    X