اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

رجیستر نشدن داخلی در elastix 3.0

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

رجیستر نشدن داخلی در elastix 3.0

سلام
    کسی از دوستان داخلی در الستیکس 3.0 رجیستر کرده ؟
    من بعد از اینکه Organization رو درست کردم هر کاری میکنم رجیستر نمیشه ؟

وقتی Organization میسازی باید با اون ادمینی که واسش ساختی لاگین کنی یوزر و پسوردش هم از طریق الستیکس به ایمیلت فرستاده میشه پس الستیکست باید اینترنت داشته باشه تا بتونه یوزر رو واست بفرسته!!!مثلا Organization ساختی به نام elastix.com و یوزری که ساختی به نام admin هست یوزرت میشه admin@elastix.com و پسوردت هم میاد به ایملت
    البته کلا خیلی مزخرف شده با تبر زده وسط سرش با کارش.میخام بدونم واسه چی گند زده به اون قبلی من که ازش خوشم نیومد.نه ابزار مانیتورینگ،نه نصب ماژول کلی از امکانات رو حذف کرده تازه منت Kamelio رو هم میذاره

کامنت

منتظر میمونم الستیکس 2.5 بره روی Centos 7 که دارن اینکارو انجام میدن .
      ممنون از راهنماییت .

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X