اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

ارسال فکس در الستیکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

ارسال فکس در الستیکس

برای ارسال فکس در الستیکس بعد از اینکه یک داخلی از نوع iax2 تعریف کردیم و در قسمت fax نیز virtual fax را تنظیم کردیم ، آیا برای ارسال و دریافت فکس تنطیمات دیگری هم باید انجام داد ؟ یعنی نیازی به تعریف inbound & outbound route یا چیز دیگری هست یا نه ؟
    او به من آموخت ، من به تو می آموزم و تو هم به او ...
    نگذار این چرخه قطع شود:279:

یعنی اینم میدونم که باید در inbound route یک route تعریف کنیم که اگر به شماره DID Number که شماره فکس شرکت هست تماس گرفته شد به سمت extention iax2 که برای فکس ساختیم route شود .
    او به من آموخت ، من به تو می آموزم و تو هم به او ...
    نگذار این چرخه قطع شود:279:

کامنت

سلام
      دوست عزیز شما کافیه در پنل سمت راست بالا کلمه فکس رو تایپ کنید و سرچ کنید
      اگر چیزی پیدا نکردید در مرحله بعدی سوال بفرمایید
      با تشکر
      لینک زیر رو نگاه بفرمایید.
      آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 07:40 PM.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X