اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

Elastix 3.0.0 Stable

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

Elastix 3.0.0 Stable

سلام
    دوستان کسی نسخه 3 الستیکس رو نصب کرده ؟ چه تغییراتی داشته ؟ باگ نرم افزار کمتر شده ؟ در کل پیشنهاد می کنید بریم سراغش یا با ورژن های قدیمی تر کار کنیم؟ ممنون می شم تجربیات خودتون رو بیان کنید
    با تشکر

سلام
    من دو ونیم استیبل رو نصب کردم مثل 2.4 نبود
    3 رو هم نصب کردم توی فرصت 1 ساعته تستش کردم چیزی ازش نفهمیدم در مقایسه با 2.4

کامنت

منم نصب کردم خیلی باحاش حال نکردم رفتم روی همون 2.4 . اصلا معلوم نیست چکارش کردن خیلی شیر تو شیره
      اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

اینجا یکسری اطلاعات در رابطه با تغییراتش داده
        کد PHP:
        http://www.elastix.org/index.php/en/developers/changelog.html?id=873 
        آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-10-2021, 01:25 PM.

کامنت

من تازه متوجه شدم در الستیکس 3 sip kamailio server می باشد .

کامنت

سلام عباس جان متوجه منظورت نشدم

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

sip kamailio server یک سرور سیپ open source هستش که قادر به برقراری هزاران تماس در ثانیه میباشد.
              به همین دلیل از این سرور برای پروژه های بزرگ مخابراتی و.. استفاده میشه
              در ورژن جدید الستیکس این sip server داخل الستیکس هست . البته یه sip proxy server هست .

کامنت

ممنون از پاسخگویی تون با sip kamailio آشنایی داشتم فقط سوالی توی ذهنم هست که اگر الستیکس داره از sip kamilio استفاده میکنه دستوراتشم همون دستورات sip kamilio هست یا اینکه همون دستورات استریسکی رو داره ؟ کلا سیستمش به چه صورتی هست یه کم گیج شدم ؟ اگر اینطور باشه پس باید بالای سه چهار هزار تماس همزمان رو هم ساپورت کنه ؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

من اصلا با kamailio کار نکردم و داشتم دنبال یه سروی میگشتم که 1000 تماس رو در لحظه ساپورت کنه که دیدم kamailio پیشنهاد خوبیه . اما آموزشی تحت این عنوان پیدا نکردم . از دوستان اگر کسی با kamailio کار کرده کار کرده بیشتر توضیح بده ممنون میشیم . البته منظورم kamailio به همراه الستیکس 3 هستش .

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                  در حال انجام ...
                  X