اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

ضبط مکالمات الستیکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

ضبط مکالمات الستیکس

درود بر شما
    الستیکس چه مکالماتی رو ضبط می کنه؟
    من چک کردم همه مکالمات یا ضبط نشده یا فایلش هست ولی داخل پنل قابل مشاهده نیست
    6000 تا فایل حدودا رکورد شده
    و جدیدا بالای پنل این ارور رو هم داریم

Too many files in /var/spool/asterisk/monitor/20141211--13008.gsm. Not all files processed

سوال اینکه
    داخلی به داخلی ضبط میشه؟
    از یه تایم خاصی به بعد ضبط میکنه یا محدودیتی نداره؟
    مکالمات ذخیره شده داخل پنل الستیکس قابل مشاهده هست؟ یا فقط monitoring در freepbx هست؟

ممنونم

سلام موقع کانفیگ سرور میتونی مشخص کنی همه رو ذخیره کنه . موقع ساخت داخلی ها هم قسمت رکوردینگ رو میتونی بزاری روی اینکه تمام تماس های ورودی خروجی اون داخلی رو رکورد کنه یا اینکه با زدن یک کدی رکوردینگ فعال باشه یا اینکه کلا غیر فعال باشه. محدودیت زمانی هم نداره هیچ از منوی مانیتورینگ هم میتونی یه داخلی رو فیلتر کنی بر اساس روز و ماه و سال که لاگ تماس هایی که گرفته شده رو برات بندازه

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

نوشته شده توسط amir مشاهده پست
      سلام موقع کانفیگ سرور میتونی مشخص کنی همه رو ذخیره کنه . موقع ساخت داخلی ها هم قسمت رکوردینگ رو میتونی بزاری روی اینکه تمام تماس های ورودی خروجی اون داخلی رو رکورد کنه یا اینکه با زدن یک کدی رکوردینگ فعال باشه یا اینکه کلا غیر فعال باشه. محدودیت زمانی هم نداره هیچ از منوی مانیتورینگ هم میتونی یه داخلی رو فیلتر کنی بر اساس روز و ماه و سال که لاگ تماس هایی که گرفته شده رو برات بندازه
      ممنون از پاسختون
      موقع کانفیگ سرور میتونی مشخص کنی همه رو ذخیره کنه
      منظور کجاست؟
      عرض کردم همه داخلی ها رو روی Always قرار دادم
      حدود 6000 فایل ذخیره شده در مسیر monitoring
      ولی تو پنل وب هر 20-30 تا مکالمه یکیشون رو نشون میده ذخیره کرده
      بررسی که کردم خیلی از تماس ها اصلا ذخیره نشده
      مشکل از کجا میتونه باشه؟

منظور از این چیه؟
      Too many files in /var/spool/asterisk/monitor/20141211--13008.gsm. Not all files processed

ممنونم

کامنت

این لینک رو نگاه کنید
        کد PHP:
        http://deobfuscate.net/2011/05/31/to-many-files-in-varspoolasteriskmonitor-not-all-files-processed/ 
        آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 01-14-2020, 12:38 AM.

کامنت

منم این مشکل رو دارم توی سیتم من تمام مکالمات ضبط میشوند ولی در monitoring فقط مکالمات داخلی به داخلی رو نشون میده و داخلی به خارج رو نمیاره وای فایلش ذخیره شده

- - - Updated - - -

نوشته شده توسط alireza2072 مشاهده پست
          منم این مشکل رو دارم توی سیتم من تمام مکالمات ضبط میشوند ولی در monitoring فقط مکالمات داخلی به داخلی رو نشون میده و داخلی به خارج رو نمیاره وای فایلش ذخیره شده
          کسی راهی به ذهنش میرسه ؟

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X