اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

تنظیم کردن fxs تنور با داخلی های الستیکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

تنظیم کردن fxs تنور با داخلی های الستیکس

سلام می خواستم رو تنور afm200 داخلی الستیکس بندازم رو پورتهای fxs می شه راهنمایی کنید چطور اینکار انجام می شه

سلام ترانک بین الستیکس و تنور رو برقرار کنید کافیه پورت های تنوور رو در الستیکس ریجیستر کنید. در الستیکس داخلی 100 را ایجاد کنید و در تنور هم برای پورت 1 یوزر و پسورد 100 را تعریف کنید.

کامنت

نوشته شده توسط Habili مشاهده پست
      سلام ترانک بین الستیکس و تنور رو برقرار کنید کافیه پورت های تنوور رو در الستیکس ریجیستر کنید. در الستیکس داخلی 100 را ایجاد کنید و در تنور هم برای پورت 1 یوزر و پسورد 100 را تعریف کنید.
      با هایپر ترمینال که می خوام واردش بشم یوزر و پسورد می خواد که دیفالت نیست به محض روشن شدنم که r رو می زنم پیغام تایید ریست فکتوری نمی یاد روال طبیعی اش همینه نمی دونم مشکلش چیه

کامنت

با برنامه تنور منیجمنت هم نمیتونید وارد بشید ؟

کامنت

نوشته شده توسط Habili مشاهده پست
          با برنامه تنور منیجمنت هم نمیتونید وارد بشید ؟
          نه اونم از یوزر پسورد ایراد می گیره ولی دستگاه رو می شناسه قبلا کانفیگ شده و احتیاج به ریست فکتوری داره

کامنت

نوشته شده توسط yari67 مشاهده پست
            نه اونم از یوزر پسورد ایراد می گیره ولی دستگاه رو می شناسه قبلا کانفیگ شده و احتیاج به ریست فکتوری داره
            یه دستگاه مشابه آوردم و داخل شد الان تنظیمات ip و sip انجام شده و تو سرور نشون می ده که داخلی ها رجیستر هستند اما زنگ که می زنم یه تک زنگ می خوره و بعد قطع می شه من تو فایل sip.conf اسم تنور رو تو user agent اضافه کردم اما تأثیری نداشت برای fxs خالی هم مگه ترانک لازمه بزنی تو الستیکس؟
            ممنون می شم در رابطه با تنظیمات fxs تنور یه مقاله کامل بذارید

کامنت

دوستان درست شد یه اشتباه کوچیک انجام داده بودم بخاطر همین جواب نمی داد گیت وی رو اشتباه ست کرده بودم

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
              در حال انجام ...
              X