اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

فعال کردن t38 در الستیکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

فعال کردن t38 در الستیکس

درود بر شما
    سرویس دهنده خطوط ما از T38 برای فکس استفاده می کنه
    یه دستگاه فکس با یک FXS نیوراک به الستیکس متصل هست
    توی تنظیمات نیوراک t38 انتخاب شده
    ولی در دریافت فکس مشکل داریم

آیا نیاز به فعال کردن T38 برای داخلی فکس هست؟
    چطور میشه T38 رو فعال کرد؟

با تشکر

سلام T38 را روی همون گیت وی فعال کنید. در الستیکس فقط iax مودم تعریف کنید که توانایی دریافت T38 رو هم داره به نظر من مشکل در دریافت از تنظیمات گیت وی تون هست.

کامنت

نوشته شده توسط Habili مشاهده پست
      سلام T38 را روی همون گیت وی فعال کنید. در الستیکس فقط iax مودم تعریف کنید که توانایی دریافت T38 رو هم داره به نظر من مشکل در دریافت از تنظیمات گیت وی تون هست.
      ممنون
      وفتی خود دستگاه فکس به FXS متصل هست، نیازی به تعریف iax مودم هست؟! یا یه داخلی SIP معمولی کافی هست؟

کامنت

عذر خواهی میکنم من فکر کردم از fax الستیکس دارین استفاده میکنید. خوب وقتی شما مستقیما دارین از دستگاه فکس استفاده میکنید باید پورت fxs روی گیت وی رو در Elastix ریجیستر کنید با همان داخلی sip و فکس های ورودی را به سمت این داخلی بفرستید و فکس های خروجی تون رو هم که میتونید مستقیما در گیت وی تعریف کنید که از پورت fxo خارج بشوند.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X