اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

آزاد شدن خط تماس گیرنده بعد از تماس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

آزاد شدن خط تماس گیرنده بعد از تماس

آزاد شدن خط تماس گیرنده بعد از اینکه داخلی گرفته شده اشکال است و پیغام Hangup میده

اول سلام دوما این توضیحی که دادین من که اصلام متوجه نشدم مشکلتون چی. برای سوالتون که مطرح میکنید کمی وقت بذارین و کامل تر توضیح بدین که بشه کمک کرد. :280:

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

سلام دوست عزیز ،اگه کسی در داخل شبکه خواست داخلی مورد نظر خود رو بگیره در صورت اشکال بودن آن داخلی به جای اینکه مجبور باشه تلفن رو قطع و وصل کنه تا خط آزاد بشه خود الستیکس این کار رو انجام بده منظور این بود :69:

کامنت

منظورت از اشکال - اشغال هست دیگه ؟ اگر داخلی هات تماس ها رو hangup یا قطع نمیکنن باید hangup detection رو فعال کنید که این مشکلتون برطرف بشه

کامنت

تو کدوم قسمت باید فعال کنم

کامنت

طبق این آموزش انجام بدین.

حل مشکل هنگ آپ نشدن تماس ها در Asterisk
            آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 05-16-2021, 03:50 PM.

کامنت

ببخشین جسارت نباشه ولی اونی که من منظورمه این نیست من می خوام وقتی داخلی مورد نظر busy است و من دارم اونو می گیرم hangup میده به جای اینکه من گوشی تلفن رو قطع و وصل کنم خود الستیکس خط منو آزاد کنه

کامنت

سلام تا اون جایی که من میدونم قطع تماسی که اشغال هست و وصل مجدد سیگنال برای ایجاد تماس جدید از طریق End Point صورت میگیرد که یا ipphone و یا softphone هستش در حقیقت این دیوایس هست که باید این کار رو انجام بده و شما باید از طریق دیوایس این عمل رو انجام دهید
                اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                در حال انجام ...
                X