اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

backup گیری از کل تنظیمات elastix

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

backup گیری از کل تنظیمات elastix

سلام
    من یه سیستم دارم که الستیکس نصب و تنظیمات انجام شده .
    در حال حاضر میخوام که تنظیمات جدید انجام بدم و در واقع همه چیز رو جدید ایجاد و استفاده کنم .
    چطور میتونم یک backup از کلیه ی تنظیمات فعلی ، داخلی ها ، ivr ، کاربر ها و ... ( کلیه ی اطلاعات فعلی که روی elastix هست ) تهیه کنم ؟
    که اگر نتونستم تنظیمات جدید رو درست انجام بدم ، حداقل backup قبلی رو برگردونم و استفاده کنم .

به صورت کلی ، یه backup از کل سرور فعلی لازم دارم .
    منو یا بخشی روی elastix هست که بتونم این کار رو انجام بدم یا باید از فایل ها backup دستی بگیرم .
    از کدوم فایل ها باید backup گرفته بشه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید .

سلام
    از فایل های صداتون بگیرید از کدهاتون بگیرید .
    بقیه تنظیمات رو به صورت اتوماتیک خود backup الستیکس انجام میده.
    system=> backup/restore => perform a backup بعد همه تیک هارو بزنید ( اگه ضبط صدا یا پیغام داشتید و به دردتون نمیخوره این دو گزینه رو نزنید Monitors - Voicemails و در انتها process

کامنت

خیلی ممنون
      الان تست می کنم

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X