اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

قطع کامل و موقت صدا در هنگام مکالمه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

قطع کامل و موقت صدا در هنگام مکالمه

دوستان سلام
    یه چند روزی هست به یه مشکل عجیبی برخوردیم که قبلا سابقه نداشت در هنگام مکالمه چه داخلی و چه شهری صدا بیکباره قطع می شه و بعد از ده پانزده ثانیه دوباره برمی گرده این درحالی هستش که در هر دو طرف وقتی پینگ سرور رو می گیریم بدون تایم اوت و با پینگ تایم خوب برقراره .
    در رابطه با nat هم اینو بگم که کلا غیر فعاله و مطمئن هستم به nat ربطی نداره دوستان راه حلی برای این مشکل دارند ؟
    من با سه تا isp کنترل کردم(پارس آن لاین شاتل و پیروز آن لاین) از ISP نیست
    از سرور و تنظیمات سرور هم فکر نمی کنم باشه من یک سرور دیگه راه اندازی کردم که کلا بستر سخت افزاری و نرم افزاریش(ورژن الستیکس) فرق داره حتی کارت شهریش هم فرق داره با توجه به اینکه اینترنت رو هم عوض کردم مطمئن هستم از سمت سرور نیست من حتی پورت 5060 رو هم بطور کامل عوض کردم از اونم نبود .
    سمت endpoint ها هم کلا بستر اینترنتشون فرق داره چون تو شهرهای مختلف هستند .

سلام
    از چه کدک های برای ارتباطتون استفاده میکنید ؟
    اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

نوشته شده توسط paatimar مشاهده پست
      سلام
      از چه کدک های برای ارتباطتون استفاده میکنید ؟
      از کدک های ulaw alaw کدک ها رو تست کردم از کدک نیست
      تنظیمات مربوط به کدک دقیقا مثل قبل بوده و تغییری ندادیم قبلا با همین تنظیمات به خوبی کار می کرد

کامنت

این مشکل میتونه از شبکه تون باشه . کانفیگ های شبکه و بستر سخت افزاری تون و فایروال رو بررسی کنید .

کامنت

این موضوع بخاطر اختلال های شرکت زیر ساخت رو تماس های خارج از کشور بود که از اوایل امسال شروع شده نوع اختلال ها هم تغییر کرده الان دو دقیقه صحبت می کنی بعد شناسایی می شه و بلاک می کنند قبلا صدا در حین مکالمه قطع و وصل می شد اما الان کامل قطع می شه خیلی از دوستانی که تماس خارجی دارن الان با این موضوع در گیر هستند ip هایی که رو پروتکل sip و iax با خارج تماس دارند حالا چه ترمینیشن چه اورجینیشن شناسایی و به محض مکالمه بلاک می شوند استفاده از انواع تانل میکروتیک هم در حالت طبیعی جواب نمی ده از دوستان اگر کسی راه حلی داره ممنون می شم اطلاع بده

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X