اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

اتصال دستگاه فکس به ata و تنظیمات الستیکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

اتصال دستگاه فکس به ata و تنظیمات الستیکس

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید گرامی
    من به موردی برخورد کردم که سریع میرم سر اصلش ، سیستم وویپ الستیکسی هست که نمیخواد از فکس مجازی الستیکس استفاده کنه و قرار هست دستگاه فکس با کمک ata دی لینک به اون رجیستر شود و عملیات ارسال و دریافت از طریق دستگاه فکس صورت بگیره . ممنون میشم مراحل ایجاد اکستنشن ، که چ نوعی باشه ، تنظیمات مربوطه به اون اکستنشن جهت بهینه بودن عملکرد و هم چنین تنظیمات مربوط به ata که یه دیوایس معروف هست که تو بازار عمدتا استفاده میشه .
    با تشکر

سلام دوست عزیز کار خیلی پیچیده ای نیستش شما یک داخلی sip داخل الستیکس درست کن برای فکس فقط سیستم رکوردینگش رو غیر فعال کن . بعد وارد کنسول ata میشید و داخلی تون رو اونجا ریجیستر میکنید . بعد از اینکه داخلی ریجیستر شد سوکت دستگاه فکس رو میزنی به دستگاه ata . اگه همه مراحل رو درست انجام داده باشی هر کسی از روی ivr داخلی فکس رو بگیره باید دستگاه فکس تون بوق بزنه و شروع به ارسال و دریافت اطلاعات بکنه .
    اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

ممنونم دوست عزیز ، من فک میکردم مثل فکس مجازی باید داخلی از نوع یکس باشه . مرسی از راهنماییت

کامنت

خواهش میکنم تست کنید اگه مشکلی بود توی کانفیگش بازم بفرمایید در خدمتتون هستم .
        اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

.سلام اگر میخواهید از ای تی ای استفاده کنید فرقی نمی کند که چه پروتکلی استفاده کنیدهر دو تا کار می کند
          فقط برای فکس مجازیه که باید آیکس باشه
          در ضمن کدکتون رو روی پی سی ام یو تنظیم کنید

کامنت

سلام مهندس نجفی مقدم ، ممنون از راهنماییت . این کدک رو باید داخل الستیکس تنظیم کنم یا روی ata ؟

کامنت

سلام
              اول توی ای تی ای
              بعد هم برید توی فایل
              sip general additional , sip general custom
              اونجا این خط رواضافه کنید
              disallow=all
              allow=ulaw,alaw

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
              در حال انجام ...
              X