اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

پیغام خطا هنگام نصب mysql

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

پیغام خطا هنگام نصب mysql

سلام دوستان
    با دستور زیر خواستم mysql نصب کنم روی سرور asterisk ولی پیغام خطا و fail شدن دانلود رو دارم :
    sudo yum install mysql-server
    تصویر خطا :

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	MySql.JPG
نمایش ها:	1
اندازه:	93.8 KB
شناسه:	17702
    برای آپدیت ها ( gcc , .... یا دستور yum update ) هم پیغام مشابهی وجود داره . ممنون میشم راهنمایی کنید که علت اینکه برنامه دانلود یا آپدیت نمیشه ، چی هست ؟

ممنون
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 01-21-2014, 04:51 PM.

dns تون رو چک کنید . بزارین روی 8.8.8.8 یا 4.2.2.4 ببینید درست میشه یا نه ؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

نوشته شده توسط laleh مشاهده پست
      سلام دوستان
      با دستور زیر خواستم mysql نصب کنم روی سرور asterisk ولی پیغام خطا و fail شدن دانلود رو دارم :
      sudo yum install mysql-server
      تصویر خطا :

[ATTACH=CONFIG]373[/ATTACH]
      برای آپدیت ها ( gcc , .... یا دستور yum update ) هم پیغام مشابهی وجود داره . ممنون میشم راهنمایی کنید که علت اینکه برنامه دانلود یا آپدیت نمیشه ، چی هست ؟

ممنون
      استریسک رو روی ubuntu نصب کردین یا centos ?

کامنت

روی centos نصب کردم .
        هم روی 8.8.8.8 و هم روی 4.2.2.4 گذاشتم ، حتی روی هر دو dns گذاشتم ، ولی فرقی نکرد .
        پیغام fail میده

کامنت

شکل دستوری کامندی که نوشتین فکر کنم اشتباه است . sudo دستوری هست برای وارد شدن به یوزر ادمین در اوبونتو و برای واردشدن به یوزر ادمین در centos باید از دستور - su استفاده کنید . اگر یوزر شما ادمین هستش حتی اینایی رو هم که گفتم لازم نداره قبل از دستور بزنین .
          شما این کامند رو بزنین ببینید درست میشه یا نه ؟
          کد PHP:
          yum install mysql-server 

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

دستوری که شما دادین هم زدم ، ولی اول تایید دانلود رو میگیره ، بعد پیغام trying other mirror نمایش میده

کامنت

سلام
              با اجازه اساتید محترم . من خیلی حرفه ای نیستم ولی فکر کنم مشکل از اینترنت تون باشه . شما از 8.8.8.8 یا 4.2.2.4 پینگ گرفتین ببینید اصلا اینترنت تون وصله یا نه ؟
              اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

از راهنمایی شما ممنونم ، ولی وقتی لینک برای دانلود وارد میکنم با دستور wget ، فایل را دانلود می کنه ولی موقع نصب یا استفاده از دستور yum انجام نمی شه و fail میده .
                dns ها روی 8.8.8.8 تنظیم شده .
                ping گرفتم از 8.8.8.8 ، درست بود .
                آخرین ویرایش توسط laleh; در تاریخ/ساعت 01-23-2014, 11:22 AM.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                در حال انجام ...
                X