اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

محدود کردن داخلی ها در استریسک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

محدود کردن داخلی ها در استریسک

سلام به همه
    چطور میشه داخلی های استریسک رو یه جوری محدود کرد که مثلا هر داخلی بیشتر از 5 دقیقه نتونه با بیرون تماس بگیره .
    ممنون

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

الستکیس و free pbx نصب ندارید ؟

کامنت

من دو تا سرور دارم یکی الستیکس هست و دیگری استریسک .

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

من برای الستیکس این کارو کردم
        فایل های پیوست شده

کامنت

با سلام
          من می خوام یک داخلی را محدود کنم به کونه ای که نتونه به بیرون تماس بگیره و کسی هم از بیرون نتونه با او تماس بگیره فقط داخلی ها با اون تماس بگیرند و برعکس
          مثل اینکه با ما ماژول costum contex میشه این کار را کرد و من نصب کردم و خیلی اپشن داشت به غیر از این ماژول هیچ تغییر کد در الستیکس وجود ندارد که بشه این محدودیت را انجام داد؟

کامنت

در الستیکس برای روت های خروجی تون میتونید کالر ایدی تعریف کنید یعنی فقط این کالر ایدی ها یا این داخلی ها بتونندبا بیرون تناس داشته باشند در مورد تماس هایی از بیرون هم که میاد سمت ivr اگر شما گزینه direct dial رو تیک بزنید امکان شماره گیری تمامی داخلی ها رو فراهم کردید در نتیجه نباید این گزینه رو تیک بزنید و برای تک تک داخلی هایی که میخواین از بیرون گرفته بشن روتش رو در ivr قرار بدین مثلا بگین کسی گرفت ۱۲۰ به داخلی ۱۲۰ وشل بشه. سعی میکنم در آینده آموزش این کار رو هم در استریسک بزارم.
            موفق باشید.

کامنت

نوشته شده توسط Habili مشاهده پست
              در الستیکس برای روت های خروجی تون میتونید کالر ایدی تعریف کنید یعنی فقط این کالر ایدی ها یا این داخلی ها بتونندبا بیرون تناس داشته باشند در مورد تماس هایی از بیرون هم که میاد سمت ivr اگر شما گزینه direct dial رو تیک بزنید امکان شماره گیری تمامی داخلی ها رو فراهم کردید در نتیجه نباید این گزینه رو تیک بزنید و برای تک تک داخلی هایی که میخواین از بیرون گرفته بشن روتش رو در ivr قرار بدین مثلا بگین کسی گرفت ۱۲۰ به داخلی ۱۲۰ وشل بشه. سعی میکنم در آینده آموزش این کار رو هم در استریسک بزارم.
              موفق باشید.
              از توضیح شما ممنونم ولی اگر بیشتر جزییات را توضیح بدین ممنونم چون من مبتدی هستم

کامنت

ivr و route خروجی رو خودتون درست کردین ؟

کامنت

بله ivr و روت خروجی را حودم درست کردم

- - - Updated - - -

بله ivr و روت خروجی را حودم درست کردم

کامنت

اگر route خروجی رو در الستیکس خودتون ایجاد کردین در روت خروجی ۴ تا فیلد داره که در آخریش callerid هست که در اون فیلد شما میتونید داخلی که قادر باشد از آن روت استفاده کند را مشخص کنید که طبیعتا داخلی های دیگر نمیتواند از آن روت استفاده کنند در واقع اینطوری روت های خروجی رو محدود میکنیم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                    در حال انجام ...
                    X