اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

روش راه اندازي ارسال اس ام اس در الستيسك

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

روش راه اندازي ارسال اس ام اس در الستيسك

سلام به همه عزيزان
    من چند وقت دنبال اين هستم كه از طريق سرور الستيسك كه دارم پيامك ارسال كنم
    طبق تحقيقاتم اين امكان وجود داره
    ولي هيچ كجا راجع بهش صحبت نشده
    دوستان اگه راهي رو ميدونن لطفا كمك كنيد
    ممنون

سلام
    باید gateway بگیری که gsm هم ساپورت کنه بعدش در dialplan خودت از یه AGI استفاده کنی و یا اگه اشتباه نکنم از دستور MessageSend .

کامنت

درود بر شما.
      برای اینکار شما باید پنل اس ام اس داشته باشید که قابلیت وب سرویس هم داشه باشه(ارسال اس ام اس ااز طریق url)
      بعدش باید از قابلیت AGI استفاده کنید.مثلا من ازphp برای برنامه نویسیش استفاده میکنم.بعد میاید یه Context تعریف میکنید و توی اون Context که ساختید sms.agi رو صدا میکنید.حالا سوالتون حتما اینه sms.agi چیه.این فایل ترکیبی از کدهای php و ّfunction های ویپه.که توی اون میاید درخواست ارسال اس ام اس رو به سرویس دهنده اس ام استون میدید(از طریق وب سرویس).اینم بگم که سرورتون باید به اینترنت دسترسی داشته باشه.
      امیدوارم مفید بوده باشه.

کامنت

این روشم میشه . اما باید دقت داشت گذاشتن اینترنت روی سرور مشکل ساز خواهد بود .باید امنیت رو ببرید بالا خیلی . چون جدیدا زیاد هک میکنن و قبض های حدود 15 16 میلیون میرسه دستت . تازگی همین 3 هفته پیش سرور یکی از دوستان هک شد و قبضش 15 میلیون اومد . تا حالا خودم به شخصه 4 مورد دیدم .

کامنت

نوشته شده توسط Abbas_Karimi مشاهده پست
          این روشم میشه . اما باید دقت داشت گذاشتن اینترنت روی سرور مشکل ساز خواهد بود .باید امنیت رو ببرید بالا خیلی . چون جدیدا زیاد هک میکنن و قبض های حدود 15 16 میلیون میرسه دستت . تازگی همین 3 هفته پیش سرور یکی از دوستان هک شد و قبضش 15 میلیون اومد . تا حالا خودم به شخصه 4 مورد دیدم .
          سلام عباس جان
          میتونم ازتون بپرسم سرورهایی که هک شده به چه صورت NAT شدن ؟ منظورم اینه که ip public که به سرور دادین مستقیما روی خود سرور ست شده یا از طریق روتر و میکروتیک و غیره پورت فورواردینگ انجام دادین ؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

والا من دیگه ازشون نپرسیدم و ریز نشدم چون حالشون اصلا خوب نبود یه 15 میلیونی ضرر کرده بودن .
            اما میپرسم میگم خدمتتون .

کامنت

ممنون منتظر جوابتون هستم

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

بله خوب فرمایش شما کاملا درسته.هر دستگاهی بخواد به اینترنت کانکت بشه مخصوصا با حساسیت این چنینی شما حتما باید اول بستر امنشو فراهم کنید.

کامنت

سلام
                  من چند باری که هک شدم هم روی آی پی استاتیک بودم و هم روی آی پی لوکالی که نت میشه
                  اصلا به این موضوع ربطی نداره
                  مهم خود فایرواله که باید کاستومش کنی

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                  در حال انجام ...
                  X