اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

تازه کار استریسک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

تازه کار استریسک

سلام وقتتون بخیر
    من تازه کار در زمینه استریسک هستم و فقط تونسم استریسک رو لینوکس توزیع cenos نصب کنم و حالا یکسری سوال دارم از خدمتتون
    مطالبی راجع برنامه نویسی Dail Plane تونسم جمع کنم فقط الان سوالم اینجاست که این کد ها رو بطور مثال همین کدهایی شما تو انجمن گفته اید رو کجا باید وارد کنم و نتیجه اجرای درست کد ها کجا باید ببینم چون من تا حالا با زیان های برنامه نویسی که کار کردم خودشون کامپایلر داشتن و میتونسم نتیجه اجراییات رو ببینم الان میخوام ببینم
    اولا : کد ها رو درکجا باید بنویسم ویا وارد کنم؟
    دوما: نتیجه اجراییتا رو کجا باید ببینم؟
    سوما: آیا در همین محیط نرم افزاری میشه نتیجه رو دید یا نیاز به یک بستر یا محیط سخت افزاری هم هست؟

لطفا راهنماییم کنید
    سپاسگزارم
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 07:01 PM.

سلام دوست عزیز برای آموزش dialplan نویسی میتونید از این لینک استفاده کنید.

شما باید اول بخش های مختلف استریسک رو بدونید که توی لینک بالا توضیح داده سپس اقدام به برنامه نویسی دایل پلن کنید. برای دیدن لاگ های استریسک هم میتونید با دستور asterisk -rvvvvv وارد کنسول استریسک بشید و پشت صحنه هر اتفاقی که بیوفته اونجا به صورت لایو لاگ رو نمایش میده و میتونید تماس ها رو تجزیه و تحلیل کنید.
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 07:01 PM.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

من الان اگه اشتباه نکنم (عکس اول)تونسم دو تا کاربر ایجاد کنم و در عکس دوم تونسم برای این دو کاربر داخلی تعریف کنم حالا باید در ادامه چیکار کنم ؟ لطفا در سطح بایین توضیح بدینبرای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	2.png
نمایش ها:	2
اندازه:	7.0 KB
شناسه:	17314 بازم هم مشکلم سر اینکه چطور میتونم تست بگیرم از کارم !؟
      فایل های پیوست شده

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X