اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

آموزش صف انتظار و یک سوال الستیکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

آموزش صف انتظار و یک سوال الستیکس

سلام

دوستان دو سوال دارم
    1- من یک خط دارم که معمولی یعنی از خط هایی که میشه همزمان تماس داشت اگر اشتباه نکنم e1 نیست خواستم ببینم میشه یک صف مجازی راه انداخت هر کی تماس گرفت کلا بزارش مثلا نفر چهارم و بعد اجازه اتصال بهش بده؟
    2- ما تماس هامون داخلی ها از سافت فون استفاده میکنند چند داخلی مختلف مثلا وصله به یک نفر چطور میشه وقتی تماس میگره ببینم مثلا طرف الان وصل شده داخلی 1 زده یا 2 یا 3؟(توی گزارش الستیکس میزنه اما ما میخواهیم قبل از اینکه ما تماس رو جواب بدیم به ما نشون بده

مشخص نبود اصلا چی نوشتید
    یک بار دیگه بنویسید و حتی المقدور از کلمات انگلیسی استفاده نکنید

کامنت

نوشته شده توسط worldnet مشاهده پست
      سلام

دوستان دو سوال دارم
      1- من یک خط دارم که معمولی یعنی از خط هایی که میشه همزمان تماس داشت اگر اشتباه نکنم e1 نیست خواستم ببینم میشه یک صف مجازی راه انداخت هر کی تماس گرفت کلا بزارش مثلا نفر چهارم و بعد اجازه اتصال بهش بده؟
      2- ما تماس هامون داخلی ها از سافت فون استفاده میکنند چند داخلی مختلف مثلا وصله به یک نفر چطور میشه وقتی تماس میگره ببینم مثلا طرف الان وصل شده داخلی 1 زده یا 2 یا 3؟(توی گزارش الستیکس میزنه اما ما میخواهیم قبل از اینکه ما تماس رو جواب بدیم به ما نشون بده
      سلام
      سوال اولت رو که نفهمیدم
      ولی در مورد سوال دومت :
      اگه سافت فونت مثلا آی بیم باشه و مثلا 5 خظ روش ست باشه که معلومه کدوم داخلیش داره زنگ میخوره و همون طور که گفتی تو گزارش های الستیکس هم میافته که به کدوم داخلیش وصل شده

موفق باشی

کامنت

تشکر از دوستان
        در خصوص سوال اول
        1- ببینید الان ما زنگ میزنیم به مثلا پشتیبانی ایرانسل میگه شما نفر 7 هستید بعد 6 و... تا نفر اول و سپس وصل میشه میخوام طوری باشه مثلا بگم هرکی با داخلی فلان تماس گرفت بزارش نفر 7 و چند دقیقه وقتشو اینطور بگیره تا بایهر نفر 1 و وصل کنه یعنی یک طور صف غیر حقیقی(الکی)
        2- در خصوص سوال دو ببینید الان ما داخلی های زیادی داریم اما مثلا داخلی 100 و 105 و 104 وصل میشه یک نفر مثلا اولی یک بخشه دومی یک بخش اما مسئولش همش یک نفره میخواهیم طوری باشه وقتی تماس گیرنده زنگ زد توی سافت فون بیفته که این داخلی 105 رو گرفته یا 100 رو

کامنت

در مورد سوال دوم همه داخلی هارو به صف های مختلف وصل کن و از گزینه Agent Announcement استفاده کن مثلا صدا رو ضبط کن از صف فروش یا از صف پشتیبانی و اونجا قرار بده بعد وقتی کارمندت جواب میده قبل از وصل کردن صدای ضبط شده خودت که میه از کدوم صف هست پخش میشه

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X