اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل با ddns

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل با ddns

سلام دوستان
    ممنون می شم منو راهنمایی بفرمایید.

من در محلی که زندگی می کنم نمی تونم از adsl استفاده کنم و به ناچار از اینترنت دانگل رایتل استفاده می کنم.
    حالا من نیاز مبرم به آی پی پابلیک دارم اما متاسفانه رایتل نمی ده.
    من می خوام سرور استریسکم با آیپی لوکال را بتونم روی بستر اینترنت باز کنم از طریق ddns و forwarding.
    حالا من رفتم تو سایت NO-ip ثبت نام کردم و دامین خود را ایجاد کردم.
    در مودمم هم در قسمت ddns با یوزر و پسوردم suceeded می کنه.
    اما هر چی در قسمت فورواردینگ به هر طریقی آیپی لوکاله استریسک رو میدم تو اینترنت پیجش freepbx رو باز نمی کنه.
    چی کار کنم؟!!!!
    آخرین ویرایش توسط henry; در تاریخ/ساعت 09-20-2015, 04:28 PM.

دوست خوبم درود بر تو...
    بنظرم مشکل شما از پیکره بندی NoIP روی هاست استریسک باشه، برنامه آپدیتر و باید نصب و درست پیکره بندی کنی و در کورن تب براش یه پریود زمانی تعریف کن که آی پی پابلیک شما در زمان مقرر آپدیت بشه.. همین...

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
    در حال انجام ...
    X