اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

استریسک چیست ؟؟؟ و چ کاربری داره ؟؟؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

استریسک چیست ؟؟؟ و چ کاربری داره ؟؟؟

سلام به همه دوستان
    من تازه وارد این انجمن شدم
    میخواستم بدونم استریسک و الستیکس چیه ؟؟؟ یعنی چه جایی کاربرد داره ؟؟؟ باهاش چ کارهایی میشه انجام داد ؟؟؟

سلام.لطفا مقاله های زیر را مطالعه فرمایید اگر سوالی بود در خدمت هستیم. asterisk چیست :

elastix چیست :
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 07:50 PM.

کامنت

با سلام من ی پروژه راجع به استریسک دارم و استادم ازم خواسته که بررسی کنم آیا می شه یک طرف کلاینت های استریسک گوشی موبایل باشه
      اما متاسانه من حتی تو نصب و استفاده ازستریسک مشکل دارم ممنون میشم اگه راهنمایم کنید

کامنت

استریسک یک سیستم تلفنی متن باز تحت شبکه است که توسط شخصی بنام مارک اسپنسر ابداع شده و بدلیل متن باز بودن و رایگان بودن خیلی محبوب شده.
        نصب کردن استریسک باید توسط برنامه هایی که شامل این سیستم هستند انجام بشه، مثل AsteriskNow, FreePBX, ... که بیشتر این برنامه ها فقط روی لینوکس نصب میشن.
        برای کار کردن با سیستم های استریسکی شما باید مهارت های برنامه نویسی و شبکه رو داشته باشید.
        هرجا که بشه شبکه های مبتنی بر TCP/IP رو پیاده سازی کرد میتونید از استریسک هم استفاده کنید، که میتونه زیرساخت وایرلس و یا کابلی باشه. یعنی اینکه بله کلاینتها میتونن موبایل هم باشن. نصبش به این راحتیا نیست و توصیه میکنم فقط بصورت لابراتواری برین طرفش و اصلا بصورت حرفه ای تا زمانی که مهارت های لازم رو کسب نکردین دور و برش نچرخین.

کامنت

اموزش نصب asterisk در Debian/Ubuntu :

آموزش نصب asterisk در RedHat/Fedora/Centos :

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

برای راه اندازی ویپ روی گوشی موبایل ، لینک زیر را مطالعه فرمایید .
            او به من آموخت ، من به تو می آموزم و تو هم به او ...
            نگذار این چرخه قطع شود:279:

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
            در حال انجام ...
            X