اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در تغییر port ترانک sip در asterisk

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در تغییر port ترانک sip در asterisk

با سلام
    میخواستم پورت ترانک sip را در داخل استریسک عوض کنم به نحوی که extention ها با 5060 کار کنن ولی sip trunk listening به پورت دیگر عوض بشه
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام لطفا این لینک رو بخونید.
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-13-2021, 06:20 PM.

کامنت

باید اضافه کنم که اگر استریسک دارید تغییرات گفته شده در لینک بالا را در فایل sip.conf اعمال کنید.

کامنت

جناب هابیلی این کار باعث میشه که registration port هم از 5060 به 5080 عوض بشه ولی من نمیخوام این اتفاق بیفته
        میخوام registration port همون 5060 بمونه ولی sip trunk listening f به 5080 عوض بشه

کامنت

کانفیگی که در پست اومده مربوط به listening port روی sip میشه
          در حالت عادی هم که پورت سیپ رو 5060 میدارین داخلی ها الزاما روی 5060 رجیستر نمیشن
          مثلا ممکنه روی 5062 و یا 5063 و... رجیستر بشن

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

داخلی ها روی پورت 5060 رجیستر میشن و برای هر sip connection یه پورت dynamic هم در نظر گرفته میشه که میشه با مانیتور کردن متوجه شد

کامنت

نوشته شده توسط amirm2n مشاهده پست
              داخلی ها روی پورت 5060 رجیستر میشن و برای هر sip connection یه پورت dynamic هم در نظر گرفته میشه که میشه با مانیتور کردن متوجه شد
              میشه این مانیتوری که انجام دادین یه عکس بزارین ازش جالب شد برام.
              شما خیلی ساده روی یه مودم پرت 5060 رو فقط باز کنید از بیرون بهش وصل بشید صحبت میکنید رجیسترم میکنید پرت داینامیک چیه الان؟
              آخرین ویرایش توسط BburzuM; در تاریخ/ساعت 08-22-2014, 04:25 AM.

کامنت

سوال من اصلا به مودم ربطی نداشت
                فقط میخواستم بدونم ایا استریسک هم مثل دیگر مراکز قابلیت تفکیک پورت ترانک از پورت یوزر را داره؟
                داخل CLI استریسک با تایپ sip show peers میتوان دید که برای هر sip connection یه پورت random در نظر گرفته میشه

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                در حال انجام ...
                X