اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

اتصال caller id lookup source به mysql

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

اتصال caller id lookup source به mysql

سلام
    این اولین آموزشی هست که تو انجمن قرار می دم نمی دونم قبلا دوستان آموزشی در اینباره گذاشتن یا نه؟ ولی امیدوارم به کارتون بیاد و بتونید ازش استفاده کنید
    فایل های پیوست شده

سلام
    آموزش خیلی خوبی بود . مخصوصا قسمت فارسیش .
    ممنون

کامنت

خواهش میکنم

کامنت

با سلام و تشکر فراوان بابت این پست مفید
        راستش من این کار رو از طریق استریسک انجام داده بودم ولی بسیار خوشحالم که داکیومنت این موضوع روی الستیکس که بسیار مفید تر است برای کاربران الستیکس رو شما زحمتش رو کشیدین و در سایت قرار دادین.
        از همکاری شما کمال تشکر رو دارم به امید فعالیت های این چنینی از سایر کاربران عزیز انجمن. :66:

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X