اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

وایرلس میکروتیک برای چند تا میکروتیک به صورت bridge

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

وایرلس میکروتیک برای چند تا میکروتیک به صورت bridge

میخام شبکه رو از دفتر مرکزی تا 70 کیلومتر اونورتر ببرم با میکروتیک
    کل تنظیمات از اولین تا اخرینی که استفاده باید کنم چیه؟
    3 تا میکروتیک میخام احتمالا

اگه دید مستقیم داری دوتا دیش 32 یا 33 db رادیو هم میتونی از میکروتیک یا راکت M5 استفاده کن. کل تنظیمات!!؟ بهتره یکی که کار کرده انجامش بده

کامنت

دید مستقیم آنچنانی ندارم 50 درصد تنظیمات رو میدونم اینکه میگم همه تنظیمات واسه اینه که میخام اشکالاتمو خودم برطرف کنم

کامنت

توی این فاصله خیلی نمیتونید لینک پایداری بزنید اگر توی شهر هم باشه و نویز محیطی هم داشته باشید که دیگه اصلا به صرفه نیست که از ارتباط وایرلس استفاده کنید.

به نظر من بهتره یا یک دکل واسط بزارید یا اینکه از ارتباطات mpls یا اینترانت استفاده کنید یا اینکه دو طرف اینترنت بگیرید و تانل بزنید

کامنت

قراره دکل بزنیم اونوقت ارتباط مستقیم میشه و دید داریم

کامنت

70 کیلومتر برای وایرلس فاصله کمی نیست. شما چقدر پهنای باند از این لینک میخواهید بگیرید؟
            همینطور که قبلا گفتم اگر لینکتون توی محیط های شهری یا صنعتی باشه که پور نیوز هستند اصلا نیک خوبی خواهد بود.
            شاید توی تئوری با محاسبه fernel zone و شیب کره زمین و کلی پارامتر دیگه بشه این لینک را اجرا کرد ولی در عمل خیلی کار مشکلی خواهد بود.

پیشنهاد می کنم اگر می تونید یک pop site در میانه راه ایجاد کنید روی این لینک کار کنید در غیر اینصورت اگر نیاز به پهنای باند زیادی ندارید برید سراغ زیرساخت های مخابراتی

کامنت

همه چیزش برنامه ریزی شده
              در مورد دکل مشکل نداریم
              شما فک کنید ما می خایم 3 تا میکروتیک رو بریج کنیم تا لینکمون برقرار بشه
              تنظیماتشم تا حدودی میدونم میخام ی توضیح کامل دز موزدش داشته باشم

کامنت

ممنون از لطف همه

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                در حال انجام ...
                X